Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Po jakim czasie działa antybiotyk

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maryla78



Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 11:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli dobrze dobrany to powinien szybko podziałać, tylko nie wolno zapominać o probiotykach, kupiłam sobie niedawno ten https://www.doz.pl/apteka/p133948-DOZ_PRODUCT_ENTERIS_immune_kapsulki_20_szt.bardzo dużą dawkę ma tych dobrych bakterii i nie odczulam na szczęście żadnych problemów żółądkowych po antybiotyku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
peperoni



Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 25, 2019 11:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

probiotyk to obowiąkowo, dlatego zawsze mam w domu flostrum, nie tylko pod antybiotyki się przydaje ale też pod inne mocne leki, lekarka mi mówila żeby dziecku dawać nawet do środków przeciwbólowych, a co do antybiotyku to działa po około 4-5 dniach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group