Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Płyn preejakulacyjny na prezerwatywie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin_00



Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 8:55 am    Temat postu: Płyn preejakulacyjny na prezerwatywie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny witajcie jeszcze raz. Mam troszkę nietypowy problem. Otóż zawsze przy zakładaniu gumki mój członek jest dość wilgotny od płynu preejakulacyjnego i zawsze jak zakładam gumkę to na pewno on się przenosi na zewnętrzną stronę gumki. Po założeniu gumki przecieram jeszcze członka ręką tak kilka razu wzdłuż... Na różnych forach wyczytałem że jest to niebezpieczne, że jest możliwość zapłodnienia. Wiem, że kilka z Was tutaj studiuje medycynę, dlatego prosz powiedzcie czy jest taka możliwość? Dodam, iż ja mam wrażenie, że na gumce nie ma nic, no ale sam fakt że zakładałem gumkę troche wilgotną ręką potem przetarłem... Czy to aprawde jest niebezpieczne? Zawsze tak robiłem przed stosunkiem...ale jak dotej pory nic sie nie stało...ale chce zapytać.. Prosze o odpowiedzi. POzdrawiam :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 11:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w tym sluzie teoretycznie nie ma plemnikow bo to jest plyn z prostaty wiec moim zdaniem nie ma sie co martwic, gozej by bylo jkabys zakladal gumke i na zewnetrznej stronie znalazlo by sie troche spermy z poprzedniego wytrysku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marcin_00



Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 9:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pituszka, jesteś pewna że nie ma tam plemników?? To już nie wiem dlaczego inne fora wprowadzają ludzi w błąd...już sam nie wiem w co mam wierzyć..a teraz jeszcze dochodzi do tego stres, bo mojej ukochanej wlasnie spoznia sie okres..nie bylo zadnych niezabezpieczonych stosunków jak już to wlasnie chodzi mi o odrobine tego płynu na gumce...yhh ale mam shizzaaa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 9:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z Pituszka Wink plemniki pojawiaja sie dopiero przed wytryskiem Laughing takze nie martw sie,a okres jak to okres czasem sie spozni Razz spokojnie
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group