Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Plemniki na palcach. Czy mogę być w ciąży?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NUUUUlcia



Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 12:33 pm    Temat postu: Plemniki na palcach. Czy mogę być w ciąży? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam Straszny kłopot... i wcale mi z nim nie za wesolo. Otóz chodzi o to ze razem z moim facetem uprawilismy seks oralny... Zsunelam mu lekko napletek ale niesety nie potrafilam go potem przywrocic do odpowiedniego stanu.. zrobil to za mnie moj facet.. ale to nie o to chodzi.. podaczas go poprawial swojego czlonka mial resztki spermy na nim.. i z zapomnienia a moze z podniecenia zapomnial umyc rece i zaraz potam wlozyl mi je do pochwy... czy to mozliwe ze jestem teraz w ciazy?? prosze o odpowiedz Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sonia



Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 4:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesz jamysle,ze jesli w ten sposob mozna bylo by zajsc w ciaze to co druga dziewuszka musiala by zajsc w ciaze;) pozdrowka,mysle ze nie masz sie czego bac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
NUUUUlcia



Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 5:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięks:) wiesz długo sie nad tym z facetem zastanawialismy i szukalismy w roznych zrodlach ale nigdzie nie bylo jednoznacznej odp wiec sie po prostu martwie:) dzięki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 6:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem prawdopodobienstwo na zajscie w ciaze jest bardzo male:) musialby miec sporo tej spermy na palcu, musialabys miec plodne dni i plemniki twojego faceta musialy by byc bardzo silne i ruchliwe ( to zaburza nawet palenie papierosow) pozdrawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adgamnm



Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 97

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 7:14 pm    Temat postu: odp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiem Ci,ze mam ten sam problem...a nawet jeszcze inny,gdyz zastanawiam sie.czy plyn ktory znajduje sie na penisie jeszcze dlugo przed wytryskiem ma plemniki? Przed zalozeniem prezerwatywy Moj chlopak piescil mnie i wlasnie sie boje,ze ten plyn mial plemniki...ale jak widzie odpowiedzi przedmowcow,to chyba nie ma sie czym martwic,mam taka ndzieje!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 8:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

plyn ktory sie wydobywa z penisa podczas podniecenia teoretycznie nie zawiera plemnikow - to jest plyn z prostaty... jedynie toz przed wytryskiem niektorzy mezczyzni maja tzw. kropelkowanie - tam znajduje sie jakis tam % plemnikow Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
NUUUUlcia



Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 9:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja dostałam miesiączki więc nie mam się czym już martwic... cale szczęście Smile dzięki wsystkim:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adgamnm



Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 97

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 9:16 pm    Temat postu: :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale Ci zazdroszcze...bo ja nie...w dalszym ciagu:( dzieki Pituszka za odpowiedz:) zreszta kolejna juz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group