Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Plecy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukaszdbm



Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 12, 2008 9:46 pm    Temat postu: Plecy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, pewnego dnia jak co tydzień grałem w piłkę ze stałymi ludźmi na całe boisko wielkości tych polskich meczowych. Graliśmy około 2,5h z przerwą 5 minutową. Ja osobiście biegałem i grałem jak szalony. Na drugi dzień w szkole na wfie pograłem 20 minut na hali i zaczęło mnie boleć w okolicach korznków z lewej strony kręgosłupa. Bolało mi kiedy podskakiwałem, podbiegałem, robich nagły ruch czy szybki zwrot w drugą stronę. Przy kucaniu i siadaniu też czułem ten ból jakby ktoś łamał mi plecy w pół. Tata powiedział, że pewnie mięśnie nadwyrężyłem, więc zrobiłem 2 tygodnie przerwy. Dzisiaj po 10minutach lekkiej rozgrzewki zaczęło mnie lekko boleć. Podczas gry po 5-10 minutach w sytuacjach powyżej wymienionych czułem ten nieziemski ból i zrezygnowałem z gry. Lat mam 16. Co to może być?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
civic89



Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 14, 2008 9:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam ten sam problem, opisałem go w nowym temacie, jesli chcesz to wejdz i zobacz co napisałem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group