Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

PLecy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 8:58 pm    Temat postu: PLecy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiec sprawa prosta:D nioslem coś ciężkiego, ok donioslem wrócilem chodziłem normalnie. Po kilkunastu minutach przeszedl mnie jakby prad po plecach:( potem to juz byl tylko ból... poskrecalo mnie i dosc konretnie... Nie weim może sie zarwałem czy cośSad no nie jest to mile.. juz przechodzi ale moze wie kto co to bylo...

pS nawet mocniejsze oddychanie sprawialo mi dyskomfort:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosiaczubacka



Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 9:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

proponuje udac sie do ortopedy, pewnie to nic groznego, ale zawsze lepiej sprawdzic, sa dobre masci w aptekach, np reparil, albo ketoprom, ale niewiem czy pomoga jeslito np zerwanie jakiegos miesnia, spróbuj popływac moze, w wodziemiesnie sie rozluzniaja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 9:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hehe to juz przechodzi do jutra bedie okD: ale chce wiedziec co to moglo byc:D ja mysle ze naciągniecie miesni pleców:d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 9:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pewnie jakis mięsień Ci się naciągnął lub przeskoczył krąg lub krążek międzykręgowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group