Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Plamy na nogach i ich ból

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DoOorcia89



Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 4:41 pm    Temat postu: Plamy na nogach i ich ból Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Około 2tygodni temu na nogach mojego partnera pojawiły się czerwone plamy, nie swędzą, nie ropieją i nie występują nigdzie indziej oprócz kończyn dolnych. Do tego dochodzi silny ból mięśni, nie jest w stanie chodzić ani zginać nóg czy też położyć jednej na drugą;/ Nogi są spuchnięte najwięcej w okolicy kolan i kostek. Co noc zmaga się z gorączką przy czym bardzo się poci. Byliśmy w szpitalu zrobili badanie krwi i Ekg powiedzieli, że być może jest to jakiś wirus ale nic więcej nie wiedzą ;/ Przepisali Leki Clarithromycin i Cetirizine które niestety nic nie pomagają.. Opuchlizna nie schodzi, plamy się utrzymują a ból się nasila. Obecnie jestem w ciąży..nie wiemy co to jest i czy nie jest to zaraźliwe tym bardziej, że choroba nie ustępuje.

Nie zakładaj dwóch identycznych tematów w różnych działach.
przeczytałam poprzedni i oprócz tematu niczym się nie różnił.
skasowałam go.
za kolejne złamanie regulaminu będzie ostrzeżenie.
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DoOorcia89
czy wyglądają one jak wylewy podskórne?
czy plamy na początku są czerwone, a potem jak bledną to zmieniają kolor na brązowy?

z tego co opisujesz to pierwsze co mi się nasuwa na myśl to Palmica - czy lekarze mówili coś o niej?
ja miałam bardzo podobne objawy- u mnie zaczęło się od nerek.
niech partner zrobi badanie moczu (jeśli nie robił).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group