Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

plamy na dłoni

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
StefanP



Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 15, 2008 3:27 pm    Temat postu: plamy na dłoni Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Mam dwie plamy na zewnetrznej stronie dloni ktore sie powiekszaja i wyglada na to ze obejma kolejne kostki na reku. Na poczatku (ok 2 tyg temu) byla to wyschnieta skora ok 1cm ale z czasem robi sie coraz bardziej czerwona i zaczyna pekac co jakis czas. Boje sie ze moze to byc grzybica.

Jesli ktos widzial cos takiego to wielka prosba o pomoc.

Zalaczam zdjecia:




Pozdr


----

dodam ze czesto myje dlonie slyszalem ze podobno czasami przez czeste mycie warstwa ochronna skory nie jest w stanie sie odbudowac i stad moga pojawiac sie zaczerwienienia


połączyłam. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Gru 15, 2008 5:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze to jakis rumien? Neutral idz lepiej z tym do lekarza..;/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
metis



Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 177

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z wyspy zwanej utopią
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Gru 15, 2008 8:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a kiedy coś takiego się pojawiło?
może wystarczy pójść do apteki i pokazać rączkę i wtedy pani farmaceutka doradzi może co z tym zrobić, może jakąś maść da? a jeśli nie to do lekarza Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Gru 15, 2008 8:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj ja tam bym nie czekała na to co powie p.farmaceutka... im szybciej pokaze lekaarzowi tym lepiej Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
metis



Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 177

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z wyspy zwanej utopią
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Gru 15, 2008 10:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ostatnio mi wyskoczyla wysypka na twarzy, poszłam do apteki doradziła i pomogło Smile bo ja to wole głowy zapracowanym lekarzom nie zawracać Smile probuje sobie jakos radzic ale moze lepiej, zeby do lekarza poszedl Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 12:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To wyglada na zakażenie grzybicze Wink idź do dermatologa bo pozarażasz innych Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
StefanP



Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 7:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co wyczytalem przy grzybicy pojawiaja sie male pecherzyki i ponadto swedzi u mni eni ma takich objawow. Jedyne co mnie martwi to ze sie to powieksza. Ide dzis do lekarza zobacze co wymysli, Pozdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 5:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czasem są czasem nie. Idź do lekarza, a i opowiedz nam co to jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
StefanP



Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 17, 2008 8:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na szczescie okazalo sie ze to od najprawdopodobniej czestego i niedokladnego mycia rak zostawalo mydlo w tych dwoch miejscach i podraznilo skore, takze przepisali mi Fucidin ointment i po sprawie zaczyna znikac juz, Pozdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group