Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Plamki na żołedziu/Dyskomfort w prawym boku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tarpan



Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 10:45 pm    Temat postu: Plamki na żołedziu/Dyskomfort w prawym boku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć,

Przejrzałem forum w poszukiwaniu jakiegoś postu opisującego objawy który występują/występowały u mnie. A więc tak, w tamtym roku w lutym pojawiły mi się na żołędzi małe bąbelki. Przerażony pobiegłem do lekarza, podczas wizyty urolog zdiagnozował opryszczkę i zapisał typowe maści. Niestety to mi nie pomagało. Bąbelki znikały i pojawiały się co jakiś czas. Po jakimś czasie doszły kolejne obiawy tzn, schodzący naskórek z żołędzi - przy tym pieczenie. Opisane objawy mogą podchodzić pod opryszczkę albo grzybice bo coraz mniej w to wierze że mnie opryszczka dopadła zbyt długo to trwa.

Najgorszym objawem tego wszystkiego jednak jest to że odczuwam przez cały czas dyskomfort w prawej pachwinie i na spojeniu łonowym u nasady prącia i czasem u dołu brzucha. Stzryka, wierci, nudzi parzy nie wiem dokładnie jak to nazwać w każdym razie jest to nieprzyjemne uczucie które dezorganizuje mi życie. Byłem u kilku lekarzy urologów i dermatologów. Oststni przepisłał mi maść pumoficort (czy jokoś tak) i problemy z żołędziem znuiknęły całkowicie. Pozostały jedynie te bóle z prawej strony.

Dodam jeszcze że wykryłem na prawym jądrze mały guzek - zrobiłem USG - jądra w porządku, dwóch urologów stwierdziło że to nie problem i nie powinno mieć to wpływu na ból. Jeden z nich stwierdził że to zwapnienie, a drugi że to torbiel, nie wiem czy to to samo i rzeczywiście czy nie ma wpływu na ten ból. Idę 7 czerwca po raz 3 do urologa moze coś poradzi. Do tego czasu może ktoś z was mógłby coś doradzić - od czego ten ból. [/list]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 2:09 am    Temat postu: wezeł Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A nie masz przypadkiem kłopotów z węzłem chłonnym?
Cytat:
dyskomfort w prawej pachwinie i na spojeniu łonowym u nasady prącia i czasem u dołu brzucha.

Może masz jakiś stan zapalny, który utrzymuje się tak długo i stąd te bóle?
Jeżeli jest on powiększony to zwróć uwagę na to lekarzowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tarpan



Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 11:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedź. Sprawdziłem, węzły chłonne nie są powiększone, ale moze rzeczywiscie to jakaś infekcja bo mam podobne uczucie pod pachą o koło sutka po prawej stronie. Czuje też strzykanie w mosznie wśród żył dochodzących do jąder - ale dziwne bo nie wszystkie są takie drażliwe w dotyku tylko jedna albo dwie. Czuję jakbym miał tam szpilkę.
Bardzo się martwię tym bo to trwa tak długo i jedynie w nocy mam z tym spokój. Czasem mam najgorsze myśli:( [/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tarpan



Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 10:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

byłem u lekarza - tym razem zdiagnozowano u mnie zapalenie prostaty. Zrobiłem badania - wymaz z cewki i posiew nasienia. wyniki w sobotę. Wydawało się że troche mi lepiej po tej wizycie - nic bardziej błędnego - po wymazie z cewki (bardzo nieprzyjemny zabieg) pojawiły mi się na nowo te bąbelki. Pieką czszypią głowa mnie boli i plecy. Mam stan podgorączkowy. Cholera co to za bakcyl we mnie jest. CZy to możliwe że to opryszczka w takiej zmutowanej postaci??? CZekam na wyniki do soboty. I chyba jutro pójde do dermatologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group