Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Plamienie zamiast miesiączki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
layla



Dołączył: 08 Lip 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 08, 2014 11:02 pm    Temat postu: Plamienie zamiast miesiączki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Miesiączka spóźnia mi się już 5 dzień (zazwyczaj spóźniała się maksymalnie 1-2 dni), moimi typowymi objawami miesiączki był zawsze ostry ból jajników i bóle w dolnej części pleców. Teraz nie miałam tych objawów, jedynie czuje się bardzo przemęczona i mam nadwrażliwe brodawki na piersiach, zamiast okresu miałam dość obfite upławy. 5-tego dnia od niepojawienia się okresu dostałam niewielkiego brązowego plamienia z domieszką krwi z przeźroczystym śluzem i naprawdę lekkiego oraz znikomego uczucia bólu jajników . Dodam że mam 19 lat, nieregularne miesiączki. Prowadzę kalendarzyk miesięczny, 29-tego czerwca mój chłopak doszedł we mnie (według kalendarzyka miałam dni niepłodne) a wcześniej prowadziliśmy stosunki przerywane.
Proszę o pomoc..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Lip 09, 2014 12:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałam raz taką sytuacje, że zamiast miesiączki dostałam brązowego plamienia a miesiąc później wróciła, nie wiem czym to było spowodowane. Też mam nieregularne cykle... najlepiej będzie jak jutro wykonasz test ciążowy, jak wiadomo najlepiej działa po 7 dniach, więc powinno to dać odpowiedź. Nie wykluczone też, że możesz być w ciąży, stosunki przerywane bywają niebezpieczne a zapłodnienie w dni nie płodne jest też teoretycznie możliwe z tego powodu, że plemniki osadzają się i w takich warunkach jakie panują w ciele kobiety są wstanie długo przetrwać, więc z tego powodu zawsze jest jakaś szansa.... nie duża ale jest. Tak jak mówię test da Ci odpowiedź, najlepiej dwa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
layla



Dołączył: 08 Lip 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 09, 2014 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzisiaj dostałam krwawienia jakby z wodą i pełno było w tej krwi jakiejś tkanki , mój organizm wydalał to cały dzień.. rano bolało mnie podbrzusze i plecy na dole. Czy to mogło być poronienie czy coś innego Question Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zieleniutka



Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Lip 10, 2014 10:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ekspertką nie jestem ale wiem, że jak ktoś wydala takie dziwne tkanki to może to świadczyć o poronieniu ale jest to też bardzo często mylące z częścią tkanki macicy, tej wewnętrznej, do tego celu musisz wykonać badania albo beta hcg albo USG nie inaczej... tutaj odpowiedzi na internecie nie znajdziesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malixa



Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 7 podziękowań w 7 postach

Skąd: z nikad
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Kwi 29, 2015 8:27 pm    Temat postu: Upławowo - wodne coś Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny opiesze po kolei bo zgłupiałam...

Z 24 na 25 marca uprawiałam sex , po nim miesiączke dostałam 30 marca... Cykle mam 29 - 32 dni, wiec w miare regularne. Miesiaczka byla co prawda troche mniej intensywna ( bo zwykle ze mnie leci przez pierwsze dwa dni i powoduje niedokrwistosc - ten typ tak ma) ale byla to miesiaczka , bo odrozniam ja od plamienia. Jakbym nie liczyła sex był w czasie niepłodnym... Plamienie implantacyjne raczej to nie bylo bo chyba nie trwa 5 dni! Ale sama juz zgłupiałam Evil or Very Mad

Dzisiaj mamy 29 kwietnia - 32 dzien cyklu a miesiaczki brak... natomiast od 3 dni mam wodniste "uplawy" z domieszką pomarańczowego koloru ( miesiaczkuje od 15 lat i po raz pierwszy widze takie cuda wianki ) - nie mam zadnego zapalenia pochwy, nic mnie nie boli, wiec infekcje wykluczam. Tez tak macie ? Co to? Bo w google naczytalam sie zarowno o takim sluzie w ciązy , jak i o plamieniu przed okresem i śluzie przed miesiaczka ...Zgłupiałam ... Powiecie co myślicie?

Bo chyba ciązę mogę wykluczyć ... czy nie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malixa



Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 7 podziękowań w 7 postach

Skąd: z nikad
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Maj 01, 2015 2:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobra okres dostalam - poczatek jak zwykle a teraz ...malo jakby i jasno czerwona krew ktos mi to przetlumaczy? czemu taka jasna i jakie moga byc przyczyny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group