Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Plamienie w ciąży

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 8:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj bardzo mi przykro...widzisz tak niestety bywa. W pierwszych tygodniach ciąży plamienie jest oznaką bardzo niepokojącą i zazwyczaj oznacza to najgorsze.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasienia00



Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin
PostWysłany: Czw Gru 10, 2009 9:00 pm    Temat postu: plamienia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja miałam podobną sytuację. Tydzień temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Ginekolog kazał mi się zgłosić za dwa tyg aby zrobić usg. Niestety w sobote zaczełam miewać brązowe plamienia. Leżałam w łóżku zgodnie z zaleceniem lekarza. Nagle poleciała mi krew po czym wystraszyłam się i pobiegłam do szpitala. W szpitalu powiedzieli ze musze zostać. Zrobili mi na usg. Stwierdzili 5-6 tydzień i zdziwiło ich, ze nie widać zarodka. Na drugi dzień zauważyli krwiaka. Kiedy mi o tym powiedzieli zmartwiłam się. Zrobili mi bete i kilka dni pozniej znowu. Powiedzieli, że ciąża rośnie i wypuścili do domu. Cały pobyt w szpitalu dostawałam leki na podtrzymanie, które tez zapisali mi po wyjsciu. W srode ide do swojego ginekologa na usg. Tak bardzo sie boje, że tego zarodka tam nie będzie. W szpitalu nawet nie mowili mi konkretnie co sie dzieje. Nawet przy wyjsciu ze szpitala nie powiedzieli czy wszystko będzie ok. Martwie się, a do środy jeszcze tyle czasu;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 12:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

staraj sie myslec pozytywnie .. Sad wiem ze łatwo mi pisac ale zamartwianiem tylko pogorszysz swoj stan, malenstwu napewno nie pomozesz w ten sposob.! musisz byc silna !!!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 1:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kasienia00 stwierdzili 5-6 tydzień więc jeszcze teoretycznie może nie być widać zarodka. Może ciąża jest młodsza. Miejmy nadzieję,że bedzie wszystko ok i na usg zobaczysz maleńką kropeczkę
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
magda24t



Dołączył: 19 Paź 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 16, 2009 6:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam jestem w 15 tygodniu ciąży wczoraj wróciłam do domu ze szpitala bo zaczełam plamić i do dziś nie wiem co było przyczyną.Może któraś z was wie co mogło bć przyczyną.Pozdrawiam Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Gru 16, 2009 1:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A w szpitalu nie postawili diagnozy?. To może być różnie albo krwiak, odklejające się łożysko. Przyczyn może być wiele od błahych po bardzo poważne
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewcia2531



Dołączył: 28 Lut 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: bozków
PostWysłany: Pon Lut 28, 2011 3:19 pm    Temat postu: Plamienie w ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam witam i pozdrawiam tu wszystkich mam taki mały problemik jestem w ciazy i dostałam okres czy to normalne

zmieniłam tytuł, przeniosłam do odpowiedniego działu
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pon Lut 28, 2011 6:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ewcia2531, to nie jest na pewno okres skoro jesteś w ciąży tylko plamienie .. powinnaś udać się do ginekologa w celu zbadania płodu, czy wszystko jest okej .. takie plamienie w ciąży przypominające okres zdarza się u niektórych kobiet .
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jola12



Dołączył: 14 Mar 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 14, 2011 6:20 pm    Temat postu: Krwawie, a mam pozytywny wynik testu ciązowego. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Niepokoi mnie to, że po pozytywnym wyniku testu ciążowego krwawię z pochwy [są to niewielkie krwawienia] i w dodatku odczuwam ból brzucha czasem mocny, a niekiedy łagodny. Nie wiem co o tym myśleć, mój mąż twierdzi, że się oczyszczam i nie mam powodu do obaw.
Umówione mam wizytę do lekarza na następny tydzień, a wiec proszę pomóżcie mi stwierdzić co może mi dolegać.

Za pomoc z góry dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Mar 14, 2011 7:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krwawienie nie powinno mieć miejsca. Jesli test ciążowy wyszedł pozytywny to oznacza ciąże jednak plamienie czy co gorsza krwawienie nie oznacza nic dobrego. Powinnaś jak najszybciej udać się do lekarza- koniecznie. Czasami na poczatku plamienie się zdarza ale w większości oznacza niestety ciąże biochemiczne. Szybko idz do lekarza po luteinę lub duphaston. NIe czekaj aż będzie za późno
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group