Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Plamienie w ciąży

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 09, 2008 10:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak mdliło mnie do tego stopnia że jak wieczorem się kładłam, to aż mnie zgaga atakowała. Ale teraz się to uspokoiło.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smutaska210



Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 26, 2008 10:17 pm    Temat postu: plamienie podczas ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam pytanko jestem w 15 tygodniu ciazy i wczoraj zauwazylam na majtkach troche krwi nie bylo jej zbyt wiele ale sie pojawila a i pobolewal mnie brzuch Sad Sad Sad co to oznacza czy to cos pokojacego bo zaczynam sie martwic czy wszystko w porzatku Sad Sad Crying or Very sad


---edited by Wind_Of_Hope---
prosze pisac max. 3 emotikony obok siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Gru 27, 2008 12:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

plamienie nie jest oznaka niczego dobrego..ale 15 tydz powinien byc juz bezpieczny, chodzi mi głownie o poronienie.
wybierz sie do swego lekarza ,,,dla swietego spokoju.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edyta76



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 27, 2008 12:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak tak..moj ginekolog mi powiedzial, ze plamienie moze byc normalne, ale lepiej natychmiast to skontrolowac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwunia1986



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Gru 29, 2008 1:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

idz jak najszybciej do lekarza,ja mialam plamienie w 24 tygodniu i urodzilam pod koniec 26 tygodnia.. nie chce starszyc,ale lepiej na wszystko uwazac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aaania



Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Holandia
PostWysłany: Sro Cze 03, 2009 11:55 am    Temat postu: Wczesna ciąża - plamienia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Mam nadzieje że ktoś mi pomoze.Staramy się z mężem o dzidzię od roku,Zrobiłam tesytt jest pozytywny.Ale mam problem :;okres dostałam 15 maja skończył się 19 maja,potem dostalam jakieś dziwne plamienie brązowe 23 maja do dziś, czasami jest krew jak dzisiaj. Mam też jakieś dziwne bóle podbrzusza,byłam u lekarza ale powiedział że nie może mi pomóc ,mam 50 % na utrzymanie ciążyi tyle samo na stratę jest to wczesna ciąża .Jestem załamana jeżeli ktoś mi może pomóc niech napisze błagam.

temat postu zmieniłam na bardziej adekwatny.
temat przenosze do odpowiedniego dzialu - ciąża -- eyesonfire
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Cze 03, 2009 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

idź do innego ginekologa!
nawet jeśli jest to ciąża zagrożona to są przecież leki na podtrzymanie.
moja siostra z pierwszym dzieckiem leżała w szpitalu przez kilka pierwszych miesięcy i urodziła zdrową córę Smile
jeśli tylko masz kartę ciąży jedź na pogotowie i powiedz, że plamisz.
nie czekaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aaania



Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Holandia
PostWysłany: Czw Cze 04, 2009 10:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za pomoc!!!
Niestety to nie Polska.Nie dają leków u nas do6-8 tyg.ciąży.Powiedzieli że "samo" się ureguluje.Bylam u dwóch i powiedzieli że to bardzo wczesna ciąża.W poniedziałek idę do swojego.Na czszęście nie plamię jużtak ,prawie wcale nie plamię.tylko baardzo mnie boli z prawej sxtrony aż noga do kolana,nie wiem czy to jaknik czy dzidzia powstaje?.Lekarz powiedział że plamienie to normalne ,czasami kobiety plamą a ból też normalne.Ja nie wiem czy to normalne mieć tyle bólu na szczęście tylko przez 20 minut i przestaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Cze 05, 2009 1:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli mogę coś doradzić to staraj się jak najmniej chodzi. nalepiej leż w łóżku. z nogami trochę wyżej niż pupa.
podobno najgprsze jest chodzenie po schodach. mycie podłóg. odkurzanie i zamiatanie.
mojej siostrze w pewnym momencie lekarze zakazli się w ogóle ruszać z łóżka- musiała leżeć.nie wolno jej było usiąść- jednynie podeprzec się w czasie jedzenia, które nosilimsy do łóżka. wstawać mogła tylko do łazienki.
trzymam kciuki .za Ciebie i maleństwo :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Twety



Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Antwerpia
PostWysłany: Sro Cze 10, 2009 9:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jestem w belgii tez bylam u lekarza w 7 tyg. ciazy niestety tak naprawde nawet lekarz mnie nie obejrzal tylko pielegniarka powiedziala ze takie plamienia brazowe sa normalne. tydzien pozniej bylam w tym samym szpitalu z krwawieniem i lekarz stwierdzil poronienie co niebylo prawda!!!!!! teraz nie mam jajowodu i mialam male szanse na zycie. Dostalam wylewu wewnetrznego. Moja rada z kazdym plamieniem nawet delikatnym masz prawo by lekarz Cie obejrzal!!!!! stanowi to prawo!!! Nie zaleznie czy jestes w polsce czy nie!!! Takie plamienie moze dawac znaki ze jest to ciaza pozamaciczna!!!!! wiec popros o badanie krwi HCG o usg i echografie!!! Musza to wykonac!!! Ja nadal szukam wiadomosci na ten temat wiec jak cos dam znac!!! Mozesz pisac do mnie na maila sylwiatwety@o2.pl mam nadzieje ze wywalczysz o swoje. Ja nie wywalczylam wiec walcze teraz o przyznanie mi odszkodowania!!! Jezeli lekarze nadal beda mowic ze nic nie da sie zrobic idz do prawnika on pomoze Ci znalesc odpowiednie art. na ten temat!!!

Dodano po 12 minutach:

Jeszcze jedno!!!Mowisz ze Cie boli.... Jak jeszcze bylam na studium pani od anatomii powiedziala. CIAZA NIE BOLI TO NIE CHOROBA ZEBY BOLALO. jezeli czujesz klucie w ktoryms jajniku moze wskazywac to na ciaze pozamaciczna. w takim wypadku nalezy zrobic badania hcg co 2 dni przez tydzien. Wskaznik Hcg w prawidlowej ciazy rosnie prawie dwukrotnie w ciazy pozamacicznej rosnie calkiem inaczej. Nie daj sie zbyc lekarzom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group