Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Plamienie w ciąży

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pią Kwi 18, 2008 11:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mialam prawie identyczna sytuacje.tez mialam plamienia na samym poczatku,w 5 tyg jak poszlam do lekarza to jeszcze nie mogla stwierdzic ciazy bo bylo za wczesnie,jak poszlam tydzien pozniej do innego lekarza,bo juz plamilam to okazalo sie ze bardzo wczesna ciaza zagorozona poronieniem,musialam lezec i przymowac leki przez 10 dni i po tym czasie mialam zrobic usg,czyli przelom 7 i 8 tyg.naszczescie udalo sie donosci ciaze.mysle ze powinnas wybrac sie do innego lekarza,bo moze potrzeba bedzie przyjac jakis leki podtrzymujace,bo plamienia i bole brzucha na poczatku nie wroza nic dobrego.powodzenia zycze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marenaa



Dołączył: 25 Kwi 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 27, 2008 1:35 pm    Temat postu: plaminie w ciąży? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam! jestem w 6tc. od dwóch tygodni mam plamienia, biorę dupfaston. czy był ktoś w podobnej sytuacji i czy jest szansa utrzymania tej ciąży? prosze o pomoc!


-----edited by emilka-----
przyłączyłam temat do pokrewnego problematycznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Kwi 27, 2008 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli bedziesz odpoczywała i stosowała sie do zalecen lekarza to duza szansa za utrzymanie ciazy Smile nie poddawaj sie i walcz Smile Wink. i badz pod stała kontrola gina Exclamation Exclamation
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Nie Kwi 27, 2008 11:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mialam dokladnie taka sytuacje,ale jeszcze oprocz plamien mialam skurcze,tez bralam duphaston i jeszcze no spe,mialam zalecone lezenie i dzieki tym zaleceniom donosilam ciaze do konca 37 tyg.Tobie napewno tez sie uda,tylko zazywaj leki i lez.Powodzenia Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 11:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do wszystkich dziewczyn w pierwszym trymestrze ciąży!
Mi raz zdarzyło się że kropelka krwi wymieszała się ze śluzem i wtedy zabolał mnie brzuszek, ale to było wówczas gdy jeszcze nie wiedziałam o ciąży i wspinałam się po górach. Myślałam że to oznaka zbliżająceg się okresu, oczywiście którego juz nie dostałam. Słyszałam że brzuch może pobolewać, że macica się przygotowuje, ale wiecie co. Mi nic takiego się nie dzieje. Oprócz bolesności piersi nic takiego mnie nie spotkało. Czasem aż się martwię czy oby na pewno wszystko jest ok.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 2:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sprezyna macica moze pobolewac ale nie musi Smile kazdy organizm jest inny widocznie ty nie odczuwasz boli... i to nie oznacza wcale ze jest cos nie tak Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 4:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widzisz Pituszka bo to tak jest! Jak boli to nie dobrze, jak nie boli to dziwnie... Wszystich boli a mnie nie i aż głupie myśli mi do głowy przychodzą. Ale może mi po prostu ciąża będzie służyć Wink Słucham się lekarza, nie palę, nie piję gazowanych napojów, nie ciągnie mnie do słodyczy, staram się jeść 5 posiłków dziennie, a że nie przepadam za mięsem w związku z czym jem dużo owoców i warzyw, to może dlatego się dobrze czuję. Czekam tylko kiedy piersi przestaną mnie tak strasznie boleć... No i dopisuje mi apetyt i mam wrażenie że jak tak dalej pójdzie, to będę musiała sobie zakupić spodnbie o dwa numery większe zanim kupię ciążowe na gumeczce... Staram się nad tym zapanować, bo ejstem szczupłą osobą, a dodatkowe kg w postaci wałeczków wprawiają mnie w złe samopoczucie
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 7:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sprezyna no coz trzeba sie poswiecic dla ciazy Smile tylko potem jak to zrzucic Neutral sa laski ktore wogole nie tyja..przynajmniej ja znam takie Smile sa chude jak patyki, tak samo jak przed tak samo i po ciazy, 0 tłuszczu. takim to tylko pozazdroscic...

ps- od kiedy Cie piersi bola? tzn ile dni?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 5:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piersi zaczęły mnie boleć już od owulacji, dlatego myślałam że to oznaka zbliżającego się okresu, tylko powiedzmy że były bardziej napięte i bolą do tej pory. Coś w tym jest że jednak kobiety potrafią po piersiach odczuć jakieś zmiany czy ciążę, ale chyba tylko te obeznane. Ja czułam mocniejszy ból ale nie wiedziałam jak go zinterpretować Razz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 10:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o kurde Neutral Shocked to ja tak własnie mam...od owulacji mi tak bola ze nie moge dotknac.. i moj tez nie Sad eh . tylko ze ja juz od 2ch m-cy ten bol mam, okres był wiec ciazy nie ma Razz chyba ze w 6 dniu cyklu mozna zajsc i plemniki było super coco rambo dżety Smile ^^. innej opcji nie widze.
Sprezyna a mdliło Cie? od tego czasu jak zaczeły piersi bolec?..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group