Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Plamienie w ciąży

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdalena teresa



Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 9:58 am    Temat postu: dziwne upławy/plamienia w 5 tygodniu ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich ,jestem w 5 tygodniu ciazy wszystko bylo dobrze do wczoraj Sad zaczal mnie bolec brzuch tak troszke i zaczal mi leciec jakis brazowy plyn cos jak uplawy:( boje sie ze to nie dobrze Sad mam isc do lekarza ale chciala bym wiedziec wczesniej moze to nic powaznego ????a moze cos bardzo powaznego???? pomozcie mi odpiszcie prosze... Pozdrawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 6:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myśle że to poprostu plamienie, chyba nie musisz sie denerwować, no ale raczej lekarze nrzadko wpadaja na to forum więc najlepiej będzie jk zaufasz swojemu lekarzowi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
beatriks771



Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 14, 2006 2:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc ja radzila bym ci jak najszybciej udac sie do lekarza,mialam takie same uplawy podczas ciazy lekarze zaniedbali w moim wypadku poniewaz niewykonali mi wymazu co spowodowalo ze stracilam dziecko w 18 tygodniu co pozniej sie okazalo te uplawy byly oznaka bakteri ktora zaatakowala moj plod .Co wcale niejest powiedziane ze musisz miec to samo ale poros swojego lekarz o wymaz zeby sie upewnic czy niemasz bakteri .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
imagine32



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wielkopolska
PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 3:58 pm    Temat postu: plamienia w 3 trymestrze ciaży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam i zwracam się z ogromną prośbą o udzielenie mi w miarę możliwosci odpowiedzi .Jestem w 27 tyg ciaży.Od 10 tyg.ciąży miewam minimalne ,brunatne plamienia o róznej częstotliwosci.Bywa,ze nie pojawiają się nawet przez ok 20 dni,bywa ,że są i co drugi dzień.Szpital reaguje na to podając mi kaprogest ,po czym po 2 dobach wychodzę do domu.Plod rozwija się prawidlowo,łożysko jest też prawidłowo ułożone,z szyjką macicy też jest wszystko w porzadku.Aktualnie plamię czwarty dzień z rzedu(minimalnie),ale pani doktor prowadzaca poradziła,by w razie tak minimalnych plamień nie zgłaszać się do szpitala.Jestem pelna obaw i niepokoju.Nikt nie umie wytłumaczyć mi skad to się bierze i dlaczego.Co mam robić by tego uniknąć.Szpital nie zaleca leżenia.Mam normalnie funkcjonować.Bardzo długo starałam się o tę ciążę.Jedno dziecko stracilam w wyniku poronienia.Proszę o jakąkolwiek wskazówkę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 4:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze i pani doktor ma racje ale ja an twoim miejscu oszczedzalabym sie bardziej... mozeliwe ze to nic groznego ale lepiej uwazac Smile i jak juz 4 dni masz te plamienia to moze przejdz sie do lekarza lepiej Smile pozdrawiam i trzymam kciuki za zdrowko twoje i dzidzi:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja rowniez radzilabym skontaktowac sie mimo wszystko z lekrzem,bo nie jest to normalne,zeby przez tyle czasu plamic podczas ciazy.Ja mialam plamienia na poczatku ciazy i zakaz wychodzenia z lozka,bo grozilo mi poronienie.Nie wiem co moze oznaczac plamienie w bardziej zaaansowanej ciazy,ale nie bagatelizowalabym tego.Jesli Twoja lekarka powie,ze nic sie nie dzieje,to poszlam bym do drugiego lekarza dla pewnosci,bo ja wlasnie przez jedna lekarke stracilabym ta ciaze,bo uwazala,wszystko jest dobrze,dopiero jak poszlam do drugiej to okazalo sie,ze ciaza jest zagrozona.Zycze duzo zdroweczka!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anetka1991



Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 10:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej ja mialam tak samo, poszlam do lekarza i okazalo sie ze mam lekka nadzerke, a jestem w 6tyg ciazy, nie martw sie ale do lekarza sie wybierz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
caryc



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 12:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zauwazylam pytanie co do USG przez brzuch... mnie robili je pierwszy raz w 18 tygodniu czyli sadze ze od 4 miesiaca robia juz przez brzuch:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dancia



Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 17, 2008 6:02 pm    Temat postu: Plamienie piaty tydzień Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem w piątym tygodni ciąży i mam plamienia koloru brązowego,do tego boli mnie brzuch,odczuwam takie kłucie w dolw brzucha.Byłam z tym u lekarza,kazał czekac i brac nospe.Powiedział,ze to wczesna ciąża i ,ze nie widzi zarodka i nic nie może jeszcze powiedziec.Martwie sie tym strasznie i ciągle o tym myślę,czy lekarz miał rację,ze trzeba czekać.Dlaczego powiedział,ze nie widzi zarodka,przecież w piątym tygodniu juz powinno być coś widć(tak myśle)na usg .Jeśli ktoś wie coś na ten temat bardzo proszę o odpowiedz.pozdrawiam


-----edited by emilka-----
temat przyłączyłam do pokrewnego problematycznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Kwi 17, 2008 9:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm byc moze za wczesnie jest Smile usg wykrywa ciaze ok.7 tyg. dostosuj sie do rad lekarza i cierpliwie czekaj. po 2 tyg. wybierz sie na wizyte - wg mnie powinno juz widac fasolke Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group