Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

plamienie implantacyjne

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 11:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale nie zawsze prawda? czy sie myle?

gorzczyk najlepiej bedzie jak poczekasz 16 dni i zrobisz test Smile
a dlugo sie staracie?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gorzczyk



Dołączył: 04 Kwi 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 9:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Staramy się od stycznia tego roku a niewiem sama czy przed owulacja robiłam pare dni temu test ale wyszedł negatywnie dzisiaj po 2 łykach kawy zwymiotowałam a potem juz nic mi niebyło na dodatek pojawił sie brązowawy sluz jeszcze a owulke niewiem kiedy dokładnie mam bo cykl mnie robi w tzw jajo pozdrawiam odpisz co ty o tym myslisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 9:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Cześć dziewczyny mam problem jestem w 27 dniu cyklu moje cykle maja 41


Hmm no to tak w standardowym cyklu jeśli w miarę jest regularnie to owulka występuję około połowy cyklu . U Ciebie cykl trwa 41 dni więc owulka powinna wystąpić +/- 20 dnia cyklu- teoretycznie bo może wcześniej może później ale załóżmy ,że wystąpiła 20 dnia cyklu . JEśli wtedy wystąpilo plamienie to najprawdopodobniej było to plamienie okołoowulacyjne. Test zrób w dniu spodziewanej miesiączki bo inaczej da mylny wynik
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gorzczyk



Dołączył: 04 Kwi 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 2:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam raczej plamienie wystąpiło puźniej jak 20 dni po miesiączce a pozatym nie było to wielkie nawet kropli krwi tylko mladziutko miały płyn i bladziutko różowy tak by to wyglądało bardzo bym się cieszyła jak by wkońcu udało mi się zajść w ciążę Wink) pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asiulabe



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Sro Kwi 13, 2011 7:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy jeśli by jednak ktoś zaszedł w ciąże przy tabletkach anty i o tym nie wiedział to czy normalne krwawienie z odstawienia pojawiło by się w kolejnych miesiącach czy nie bo jak nie pojawi się to kobieta zorientuje się że jest w ciąży jak się zorientować wtedy, gdyby się pojawiło ze sie jest w ciąży bo przecież w ciąży tabletek anty nie wolno zażywać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group