Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

plamienie implantacyjne

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 5:10 pm    Temat postu: plamienie implantacyjne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc
Czy ktoras z Was miala plamienie implantacyjne??? jakiego koloru? ile trwalo, jak wygladalo?
Dwa miesiace temu odstawilam tabsy, mialam krwawienie z odstwiewnia, potem caly cykl i miesiaczke, a teraz minelo 21 dni i znowu krwawienie...nie przypomina jednak miesiaczki, tylko raczej krwawienie z odstawienia, 3 dni i juz.... czy jest to moze plamienie impalnatcyjne. Czytalam, ze wstepuje ono ok tygodnia po owulacji i to chyba by sie zgadzalo, po warunkiem, ze juz mialam owulacje (tabsy bralam 3 lata)
Kochalismy sie z prezerwatywa, a podczas zabawy nie doszlo do penetracji...skoczyl na moim brzuchu.... pozniej jednak "zajal sie mna" czy mozliwe ze "zaaplikowal" mi wkladajac swoje palce????
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ja123



Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 2:13 pm    Temat postu: Plamienie implantacyjne-kiedy występuję i jak je rozpoznać. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

CZy plamienie w 18 dniu cyklu (przy 32 dniowych cyklach) można zaliczyć do plamienia okołoowulacyjnego czy jest to plamienie implantacyjne? było to plamienie jednorazowe i wystarczyła tylko wkładka. Miało kolor brązowy, a właściwie był ot śluz zabarwiony na brązowo. Śluz płodny miałam mniej więcej od 12 do 16 dnia cyklu i wtedy było przytulanko, a właściwie stosunek przerywany.
Nigdy wczęsniej mi sie nie zarzyło takie plamienie. Co o tym myslicie?

----Zmieniłam tytuł na bardziej ogólny---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 2:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi sie wydaje ze owulacyjne Smile
chyba ze... doszlo do wytrysku w srodku..?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ja123



Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 2:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do wytrysku doszło na zewnątrz, na moje narzady płcoiwe, więc pewnie mogło sie coś dostać do środka? Od paru dni też mam uczucie ciągnięcia w pachwinach (dosyć silne) i pobolewanie w podbrzuszu. Wczoraj po wypiciu piwa miałam straszne bóle żołądka. Czy to objaw ciąży? Smile

Dodano po 10 minutach:

sorki, ale plamienie miałam w 21 dniu cyklu, a nie jak pisałam wyżej w 18 dniu cyklu. Coś mi sie pomyliło. Dziś jest 24 dzień cyklu a okres powinnam dostać za 8 dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 3:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ile dni od stosunku sytuacja miala miejsce?
Czekaj cierpliwie na okres, jesli sie nie pojawi zrob test ciazowy (minimum 14 dni od stosunku). Bo minimalne ryzyko zawsze istnieje... i moglo by to byc krwawienie implantacyjne.. czasowo by sie zgadzalo. A skoro sama mowisz ze dni plodne mialas od 16 dnia cyklu to troche za pozno na krwawienie okoloowulacyjne.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ja123



Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 3:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gdzieś około tygodnia po stosunku taka sytuacja miała miejsce, tak mi sie wydaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 4:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No biorac pod uwage ze to byly dni plodne, tydizen po stosunku... wszystko sie zgadza. Wg mnie jest to krwawienie implantacyjne i prawdopodobnie jestes w ciazy. Zrob test minimum 14 dni od stosunku. Najlepiej test z krwi BHCG da 100% pewnosc mozna go zrobic w kazdym lab. medycznym, koszt ok 30 zl
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ja123



Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 4:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki. Poczekam jeszcze tydzien i jak nie odostane okresu to zrobie test i wtedy juz bede pewna na 100%. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gorzczyk



Dołączył: 04 Kwi 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 4:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny mam problem jestem w 27 dniu cyklu moje cykle maja 41 dni czyli z tego co wyliczyłam to na dzisiaj pada owulacja staramy się z mężem o dzidziusia ale zaniepokoiła mnie jedna rzecz pare dni temu wczesnie rano rozbolała mnie brzych trwalo to około 2o minut potem nic i do tego czasu nic mnie nieboli ale znowu inna rzecz wyskoczyła z 3 dni temu zaczeła miec dziwny śluz z dodatkiem blado różowego koloru a wczoraj nawet takie dziwne upławy blado różowe nie jest to miesiączka z racji tego że staramy się o dzidzia więc kochamy się bez zabezpieczenia i oczywiście do końca bardzo proszę poradźcie mi dziewczyny boje sie co mi może być czekam na jak najszybsze wszelkie stwierdzenia i sugestie z góry dziękuję i pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 4:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gorzczyk jesli krwawienie, plamienie pojawilo sie w poblizu owulacji jest to tzw krwawienie okoloowulacyjne, jest to normalne. Czasem wystepuje u kobiet choc nie zawsze. Wiec mozesz byc spokojna.

WG mnie nie jest to krwawienie implantacyjne jesli dopiero teraz masz owulacje to krawienie implantacyjne pojawia sie okolo w ciagu tygodnia od zaplodnienia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group