Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Plamienia

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Wrz 06, 2011 10:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fanta - napewno skutek tabletki.
jak długie masz cykle?
wziełas tabletke wiec nie powinno dojsc do ciazy.
z reszta owulki pewnie jeszcze nie było Smile.
jesli chodzi o test to najwczesniej robisz go po 16dniach od stosunku.
kiedy robiłas test?
dzisiaj? wczoraj?
wg mnie nie ma powodu do obaw.
okres moze sie przesunac na skutek escapelle
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fanta_07



Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 06, 2011 11:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cykle mam mniej więcej 30-32 dniowe. Test robiłam w niedzielę. A tabletka, którą brałam to nie Escapelle, tylko NorLevo, bo jestem chwilowo w Irlandii. Dzięki wielkie za odpowiedź, trochę mniej się martwię Wink 20 lat to jednak trochę za wcześnie na dziecko Smile
Gdzieś przeczytałam, że test ciążowy da wynik pozytywny już 2-3 dni po krwawieniu implantacyjnym. Wiecie coś na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Wrz 07, 2011 9:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fanta to zalezy jak szybko zagniezdzi sie zarodek.
mniej wiecej potrzeba na to ok 14-16dni.
po tym czasie dopiero zacznie produkowac hormon ciazowy ktory zostaje wyłapany przez test.
najlepiej test zrobic w dniu okresu lub dzien pozniej.
tak czy siak nie martw sie Smile
przy 30dniowych cyklach owulka bedzie pozniej Smile napewno nie po tygodniu Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Martynka89



Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 16, 2011 8:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem i proszę o pomoc Smile

Uprawiałam stosunek przerywany, wczoraj powinnam dostać okres (zazwyczaj jest dośc obfity), zamiast tego mniej więcej od 13.11 pojawiały się drobniutkie plamienia, które 15.11 po prostu się zwiększyły (teraz wygląda to trochę jak początek okresu, taka spora czerwona albo brązowa plama na środku). Cykle mam długie, ok 30-31 dni.

Przestraszyłam się i zrobiłam test płytkowy, wyszedł negatywny. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży lub jakichś schorzeń, które spowodowały taką sytuacje? Dodam, że mam ostatnio sporo stresu. Czy to może być powód?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lis 17, 2011 9:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

stres moze byc winowajca.
test wykluczył ciaze wiec mysle ze jest ok.
moze po @ warto sie przejsc do gin? moze masz jakas nadzerke, torbiel itp? i warto to "przeskanowac" poprzez usg Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Martynka89



Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 17, 2011 8:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W trakcie ostatniej wizyty stwierdzono u mnie lekką nadżerkę, ale pani gin powiedziała, że to nic groźnego, i nie powiedziała, czy i jak trzeba to leczyć. I wyczytałam gdzieś, że nadżerka powoduje krwawienie między miesiączkami, więc nie brałam jej pod uwagę w tej sytuacji, w dodatku taki dziwny ,,okres'' mam po raz pierwszy...

Drugi, robiony dzisiaj test też wyszedł negatywny... postaram się jak najprędzej iść do ginekologa, ale póki co uspokoiłaś mnie bardzo, dziękuję Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lis 18, 2011 2:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma sprawy. zawsze warto zasiegnac opinii innego lekarza, jesli ten wydaje Ci sie niezbyt kompetentny. wkoncu chodzi o Twoje zdrowie Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Martynka89



Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 21, 2011 2:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, że jeszcze poruszam ten temat, ale wizyta mnie czeka za parę dni najprędzej i chciałabym póki co jeszcze zasięgnąć rady Smile

Te plamienia przed paroma dniami stały się w zasadzie takim skąpym krwawieniem (a miesiączkuję na ogół obficie). Bać się, czy nie? Być może histeryzuję, ale przestraszyła mnie ta możliwość ciąży dość mocno.

I dzięki wielkie za dotychczasową pomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lis 21, 2011 4:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysle ze nie ma powodu do obaw Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Martynka89



Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 22, 2011 10:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group