Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Plamienia

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
onlyme



Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Mar 04, 2007 8:39 am    Temat postu: sluz z domieszka krwi - czy to plamienia? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy plamienia moga wystepowac krotko po stosunu? nie minelo nawet 2 tygodnie o tego, a mam jakies malenkie zabrdzudzenia. dodam , ze miesiaczke przewiduje za 2,3 dni, chociaz nigdy w zyciu nie mialam takiego 'plamienia'. nie wiem, czy to ciaza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
onlyme



Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Mar 04, 2007 11:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prosze, odpowiedzcie mi... !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Mar 04, 2007 1:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oczywiscie ze moga Wink
i wcale nie musi to oznaczac ciaze. Napewno bedzie wszystko ok.
Only me spokojnie nie panikuj tak, bo stosunek nie odbyl sie do konca w Tobie, wiec jak niby masz zajsc w ciaze???
PS- spr. pw Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Mar 04, 2007 6:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak moze ci sie okres po prostu zaczyna albo masz problemy z chormonami tak czy siak lepiej przejsc sie do lekarza , a na ciaze mi to nie wyglada Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alterego



Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 21, 2011 3:31 pm    Temat postu: Plamienia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, piszę jak dla mnie z dość sporym problemem.
Miesiąc temu zmuszona byłam wziąć tabletkę 'po' okres dostałam w terminie z obfitym krwawieniem.
W tym miesiącu czyli w obecnym cyklu dzień po terminie miesiączki pojawił się ból i jedynie skąpe plamienie, które bardzo szybko ustało.

Czy to może być efekt tabletki ''po'' czy może też być ciąża? Stosunki były zabespieczane prezerwatywą, jedynie przez chwilę na samym początku zabezpieczenia nie było co trwało może 1-2min, wytrysku na pewno w tym czasie nie było

zrobiłam test - dwa dni po spodziewanym terminie miesiączki i wyszedł negatywny

W takim razie jaki może być powód tego plamienia, które już ustało? Ból był dość silny, ale trwał tylko kilka godzin i krwi było bardzo niewiele...

Dodam, że niedawno przechodziłam zapalenie pęcherza i brałam FURAGIN, dodatkowo ostatni miesiąc był bardzo stresujący, zaliczenia, chłopak, w tydzień schudłam 5kg bo kompletnie nic nie jadłam. Czy to mogło mieć wpływ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Cze 21, 2011 7:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

alterego, czy po tym skąpym krawieniu (dzień po terminie miesiączki) nastąpił okres (dzień albo dwa po tym) ?
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alterego



Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 22, 2011 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj jest 3eci dzień, ból jest, a okresu nie ma Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Cze 22, 2011 5:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

alterego, ja stawiałabym na to, że to plamienia przedokresowe (ja też tak miałam, gdzieś dzień, dwa dni przed okresem), ale ale .. troszkę mi to nie pasuje, gdyż nadal nie masz okresu .. może masz nadal jakieś zapalenie ? byłaś ostatnio u ginekologa ? badałaś się ?
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fanta_07



Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 06, 2011 2:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, mam taki mały problem... Otóż 20 sierpnia zaczął mi się okres. Tydzień później, 27 sierpnia, kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia. Do wytrysku doszło na zewnątrz, ale na moje narządy płciowe, więc coś tam mogło się dostać... dwa dni później wzięłam tabletkę 'po'. No i niby wszystko ok, ale 4 września zaczęłam krwawić. Na początku na czerwono, później na brązowo. No i to już trwa trzeci dzień. Co to może być? Krwawienie implantacyjne? Słyszałam, że występuje dopiero po owulacji, a tej jeszcze nie miałam w tym cyklu. Może to skutek tabletki? Dodam, że kiedy zaczęłam krwawić, spanikowałam i zrobiłam test ciążowy. Wynik negatywny, ale mogło być za wcześnie, żeby cokolwiek wyszło. Proszę o odpowiedź Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Wrz 06, 2011 10:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fanta_07, mnie się wydaję, że krawienie to po prostu efekt uboczny po zażyciu tabletki "po" .. a co do testu: racja, za wcześnie go wykonałaś, żeby cokolwiek stwierdzić.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group