Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

plamienia brazowe w srodku cyklu

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
keni



Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 3:49 pm    Temat postu: plamienia brazowe w srodku cyklu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W tej chwili mam 12 dzien cyklu, pojaiwly mi sie brazowe plamienia ciemno brazowe... czy to moze byc oznaka ciazy ?..czytalam tez ze blisko owulacji takie cos sie zdarza..wybierma sie do ginekologa,ale chcialabym wczesniej sie cos dowiedziec..

dzieki..


-----edited by emilka----
uściśliłam tytuł tematu, ponieważ istnieją dwa o plamieniach zamiast okresu i od razu po okresie, więc żeby było wiadomo, ze tu chodzi o środek cyklu:) pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 8:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Obstawiam na owulację.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 8:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez. Bo u mnie tez sie zdarzaja czasami takie plamienia w srodku cyklu. Jesli nie masz innych objawow np. wskazujacych na infekcje to nie masz sie co martwic tylko poczekaj kilka dni, napewno przejdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 10:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

popieram dziewczyny powyżej, iż też tak jakoś ostatnio miałam Wink
pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martabied



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 06, 2008 10:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie - od dwóch dni mam bardzo ciemne plamienia, są one ciemno brązowe. jetem w 7 dniu cyklu, 2 dni temu skończyła mi się miesiączka. czego to objaw? prosze o pomoc i odpowiedź. dziękuję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sro Lut 06, 2008 11:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm.. a moze okres Ci sie jeszcze do konca nie skonczyl Question 7 dzien cyklu - mozemy przyjac ze moze masz akurat dluzszy okres i stad te plamienie Smile tym bardziej ze jest brazowe jak psizesz..ja bym brala to pod ostatnie krople okresu jeszcze, pozdrawiam

P.S. Dodam ze ja tez tak czesto mam w ostatnim dniu okresu
Powrót do góry
Madelajn



Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Lut 06, 2008 12:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja również myślę, że to jeszcze pozostałości po miesiączce Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzia19



Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zamość
PostWysłany: Czw Lut 07, 2008 6:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem te brazowe plamienia to jest normalne u mnie tez wystepuja po miesiaczce, zreszta tak samo jak uplawy lub bezbarwna i bezzapachowa wydzielina.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anabel



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 4:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chciałabym się dowiedzieć czy przez "palcówke", kiedy jego palce sa dosyć głęboko mogło dojśc do zerwania błony dziewiczej i czy takie coś może w jakis sposób zrobic mi krzywde. pytam bo czasem po tym wszystkim mam czerwone plamy na majtkach. tak jakby byla tam krew. wstydze sie isc z tym do ginekologa bo co ja mu powiem? odpowedzcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 5:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krzywdy moze CI nie zrobil, ale do zerwania blony moglo dojsc... a sadzac po krwawieniu to zapewne tak sie stalo...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group