Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

pilnie szukam odpowiedzi na dręczące mnie pytanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
medstudent



Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Bydgoszcz
PostWysłany: Pią Mar 10, 2006 7:40 pm    Temat postu: pilnie szukam odpowiedzi na dręczące mnie pytanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie, mam problem mam 20 lat i niecaly miesiac tenu stracilam dziewictwo jednakze niepokoi mnie pewna rzecz...Mianowicie odkąd chlopak przebil mi blone dziewicza przy kazdym stosunku mam krwawienia z pochwy,poza tym rozregulowal mi sie okres (teraz nie wiem kiedy moge sie go spodziewac)ostatnie krwawienie bylo tak silne ze mozna by stwierdzic iz mialam krwotok...Bralam pod uwage rozne mozliwosci byc moze blona byla gruba i dlatego wciaz wystepuja krwawienia,poza tym moze to po prostu zaburzenia hormonalne?????Chcialabym sie was poradzic ,moze ktos z was spotkal sie juz z takim przypadkiem i wie jak temu zaradzic.Bede wdzieczna za wszelka pomoc ,z gory dziekuje... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sob Mar 11, 2006 1:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja rada... idż do ginekologa!!!
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Mar 11, 2006 9:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Warto odeczkać z kolejnymi stosunkami (a właściwie penetracją) z jakieś 2 tygodnie, aż wszystko sie uspokoi i ranka powstala podczas przebicia blony dokładnie sie zagoi.

Jeżeli jednak po odczekaniu przy kolejnych stosunkach sytacja bedize sie powtarzać warto udać sie do lekarza.

Był gdzieś post o podobnej sytacji tam jeszcze występował bol podczas stosunku, z relacji dziewczyny odczekanie z igraszkami przyniosło bardz duzy pożytek.
(niestety nie umie znaleść teraz na szybko linku do niego - forum rozrosło sie do takich wymiarów że sam sie gubie gdzie co jest, pamiętam że było coś takiego ale złośliwość rzeczy martwej nie pozwala raz dwa dać link Razz, jak znajde to umieszcze go - jeżeli byś nie znalazła sama)

Pierwszy taz to wiele emocji, doznań, to duże przeżycie (w bardzo pozytywnym znaczeniu), dlatego okres mógł sie przesunąć, drażneinie ranki moglo wzmudz krwawienie. Gdy raz zasmakuje sie roskoszy to ciezko jest sobie jej odmówić. Chodz w tym przypadku warto troche sie pomęczyć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
medstudent



Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Bydgoszcz
PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 12:36 am    Temat postu: Mam duży problem - pomóżcie proszę !! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie!!!!!Mam problem a mianowicie wedlug tego co napisalam juz Wam wczesniej to niedawno stracilam dziewictwo i zaczelam miec krwawienia po kazdym stosunku(mam 20 lat)Zgodnie z Waszymi zaleceniami odstawilam wspolzycie na ok 2 tyg. aby ranka sie zagoila jednakze teraz problem sie podwoil bo krwawienie nie ustapilo,stosunek jest nie mozliwy bo odczuwam silny bol i ostatnio caly tydzien przed miesiaczka mialam plemienia.Co ze mna jest nie tak??prosze o rade...
z gory dziekuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 9:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myśle że w takim razie wizyta u lekarza bedzie najodpowiedniejsza.

On juz konkretnie Ci odpowie co Ci jest oraz zaradzi temu.

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group