Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pilna POMOC w sprawie penisa!!!!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janosik



Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 14, 2006 9:20 pm    Temat postu: Pilna POMOC w sprawie penisa!!!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam ogromny problem i nie wiem czy to cos powaznego od jakis 2 dni poczułem u nasady penisa ból po jakims czasie wyczułem powiekszone naczynie krwoinosne lub cos w tym stylu od dzisiaj rana zrobila sie tam bardzo taka twarda jakby narosl i mam bardzo mocno spuchnietego penisa tak ze nie moge sciagnac napletka powiedzcie mi bardzo prosze czy jest to cos powaznego czy tylko jakis stan zapalny bo martwie sie ze to moze jakis zakrzep mi sie utworzyl bardzo prosze o szybka odpowiedz bo sie bardzo martwie i zastanawiam sie czy przypadkiem nie jechac na ostry dyżur !!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 15, 2006 1:53 am    Temat postu: lepiej idź Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, na co czekasz?
Idź do lekarza pierwszego kontaktu, a on da ci skierowanie do urologa.
Chyba, że sam coś na to poradzi.
Bo może to być stan zapalny, albo wynik urazu.
Sam chyba rozumiesz, że bez tego sprzętu to .... .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group