Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

pigułki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sleya



Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 21, 2006 1:27 pm    Temat postu: pigułki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od 7 miesięcy biorę pigułki antykoncepcyjne, wszystko było by dobrze gdyby nie przez ostatni miesiąc bóle podbrzusza, czy któraś z osób miała podobne dolegliwości> prosze mi powiedziec co moze byc powodem, wczoraj wzielam ostatnią tabletkę z opakowania i czekam na okres, pozdrawiam i czekam na odpowiedź. Question Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Cze 22, 2006 12:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc ja tez biore tabletki od 7 miesiecy i nic takiego mi sie nie przydazylo.Moim zdaniem nbedzie lepiej jak pojdziesz z tym do lekarza bo mozliwe ze tabletki zle dzialaja na twoj organizm popros o badania .
Powrót do góry
Anula_5555



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Połczyn
PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 11:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez biorę tabletki też bolał mnie brzuch a to przez to że myslalam ze jestem w ciąży i sie stresowałam ale teraz jest wszystko ok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group