Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

pierwszy raz

Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcje



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zabrze
PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 9:10 pm    Temat postu: pierwszy raz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam jedno bardzo ważne w tym momencie dla mnie pytanie.
Wczoraj po raz pierwszy kochałam się z moim chłopakiem, niestety bez zabezpieczenia.
Dzisiaj powinna zacząć mi się miesiączka. Okres mam regularny co 28 dni.
Jest możliwe, że zaszłam w ciążę, skoro okres jeszcze się nie zaczął?
Proszę o pilną odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 10:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

za wcześnie, żeby to stwierdzić, ale szanse na ciążę sa minimalne
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marcje



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zabrze
PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 9:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jest w ogólę możliwość żeby zajść w ciążę dzień przed oczekiwanym okresem? czy jest to dzień najbardziej niepłodny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 11:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli okres się pojawi, to nie ma możliwości zajścia w ciążę
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marcje



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zabrze
PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 6:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jeżeli okres spóźnia się już dwa dni, lepiej zrobić test ciążowy? czy poczekać, bo jest możliwość że to przez stres?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 6:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spokojnie Smile . Szansę na ciąże są minimalne. Okres może Ci się spóźnić ...wiadomo stresowa sytuacja. Na test za wcześnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 7:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jasne ze mozliwe przez stres.
jak juz chcesz robic test to najlepiej po 12 dniach od stosunku, wtedy bedzie prawidłowy Smile a moze nie było sytuacji w ktorej doszlo do wytrysku? jesli tak to nie ma powodu do obaw Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klementyna



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Lis 26, 2008 3:00 pm    Temat postu: Pytania dotyczące pierwszego stosunku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Wstyd- nie wstyd, jestem 20-letnią dziewicą, ze względu takiego, że zawsze ceniłam tę swoją "cnotę" i czekałam na odpowiedniego partnera, któremu mogłabym w pełni zaufać i który po prostu wart był tego.
Pojawił się w moim życiu ktoś odpowiedni, od pół roku jesteśmy razem- znamy się 3 lata. Traf chciał, że on też pierwszy raz ma jeszcze przed sobą- też czekał na tę jedyną. I oboje trochę boimy się do tego zabrać, w związku zczym mam parę- może błahych- pytań.

1) czy ból przy pierwszym stosunku zawsze występuje? czy trudno go znieść? czy oprócz bólu przy pierwszym stosunku kobieta odczuwa też przyjemność? czy musi wystąpić krwawienie z błony dziewiczej? rety dużo tej krwi?;)

2) czy może się zdarzyć, że członek będzie miał trudności z wejściem do pochwy? co na to zaradzić? słyszałam o jakimś "natłuszczaniu", wazelina?krem?

3) czy każdy mężczyzna powinien poradzić sobie sam z "włożeniem", czy trzeba mu w tym pomóc? Może mieć problem, jeśli robi to pierwszy raz?

4) kolejne głupie pytanie. Czy kobieta powinna się "wydepilować" tak całkowicie? nienawidzę tego robić- mam bardzo wrażliwą skórę, czy naprawdę mężczyznom tak bardzo najdrobniejszy włos przeszkadza?

5) zabezpieczenia, kolejny chyba najistotniejszy problem. Nie chciałabym używać prezerwatywy, ktoś ze znajomych to określał jako "pocałunek przez woreczek foliowy", mam pewność że partner nie jest nosicielem chorób wenerycznych więc wolałabym nie używać tych "mechanicznych" środków.
Tabletki. Okropnie boję się zażywać hormonów, mam dość chwiejną gospodarkę hormonalną, a w dodatku sklerozę, pewnie bym zapominała... Pisaliście też o plastrach antykoncepcyjnych. Czy one nie zawierają jakiejś szkodliwej chemii?
Metody naturalne chyba odpadają, mam nieregularny cykl, czasem trwa trzy tygodnie, czasem 1,5 miesiąca.
Dodam, że u ginekologa nie byłam(pewnie by najlepiej doradził). Po pierwsze dlatego, że nie przeprowadzi badań (skoro jestem dziewicą), po drugie- wstydzę się jak jasna cholera. Jeszcze jedna wstydliwa sprawa, która powstrzymuje mnie od pójścia do ginekologa- mam ogromną nadwrażliwość całego ciała, dotknąć mnie nie można, bo łaskocze, a co dopiero w tak wrażliwych miejscach...
Doradźcie coś błagam!

6) odchodząc od spraw czysto technicznych. Zastanawia mnie czy seks oralny (tak wszędzie promowany) nie jest w jakiś sposób poniżeniem dla kobiety i uprzedmiotowieniem jej. Czy mężczyzna nie traci szacunku do kobiety, która się na to zgadza? Czy to jest rzecz faktycznie tak naturalna i ma miejsce w większości związków? Obawiam się, że miałabym przed tym poważne opory. Jak to wygląda u Was?

7) chciałabym, żeby pierwsza gra wstępna była jak najbardziej efektowna i zostawiła niezapomniane wrażenia na długie lata. Jak to najciekawiej rozegrać? od razu mówię, że latexowa bielizna i pejczyki odpadają ;p to ma być romantyczne a nie wyuzdane;)

Ale się napisałam. Z góry dziękuję za odpowiedzi, zlitujcie się nade mną laikiem;) Pozdrawiam





Zmieniłam temat na bardziej sugerujący poruszane zagadnienie. Przeniosłam do odpowiedniejszego działu / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Lis 26, 2008 6:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Postaram sie odpowiedziec na parę twoich pytań ale po kolei:

1)Ból podczas 1 razu - niektóre dziewczyny odczuwaja inne zaś nie, czy trudny do zniesienia to chyba zależy od progu wrażliwości na ból, ale myślę że wszystko jest do przeżycia. Co do odczuwania przyjemności to raczej odczuwa się ale no nie czarujmy się jeśliprzebicie błony boli to potem trudno sie skupić na przyjemności. Jeśli zaś chodzi o krwawienie to znowu jest indywidualna sprawa ja np wcale nie krwawilam. Zas znam osoby ktore dosyć mocno. Moze malo to romantyczne ale radzilabym podlozyc cos pod tylek podczas 1 razu zeby w razie czego nie bylo krwi na lozku Smile

2) Co do trudnosci wejscia czlonka to po 1. najlepiej ak bedziesz rozluzniona bo jak bedziesz spieta to nic z tego nie bedzie. Wiec bardziej bym proponowala zamiast innych srodków poprostu "relaks"Smile

3) Moze miec mezczyzna problem z wlozeniem penisa jesli robi to 1 raz ale mysle sobie ze poradzi, gdyby jednak nie to lekko zasugeruj ze mu pomozesz:)

4) Czy powinna sie wydepilowac... no to znowu jest kwestia indywidualna jedni faceci to preferuja inni zas nie a jeszcze innym jets to obojetne. Ja osobiscie uwazam ze to nie ma jakiegos wielkiego wplywu ale czasem mozna przystrzyc "dżungle" nic złego się nie stanie - aczkolwiek zwolenniczka depilacji całkowitej ie jestem.

5) Jesli chodzi o z zabezpieczenie to tak jak mowisz najlepiej wybrac sie do ginekologa ktory napewo by poradzil jesli nie chcesz stosowac prezerwatyw. Nie mam zamiaru cie przekonywac do hormonow ale wlasnie jak masz problemy z miesiaczka to jak zaczniesz brac tabletki to miesiaczka bedzie punktualna co do dnia wrecz co do godziny Wink Co do sladu chemicnzego plastrow to mysle ze jest podobby jak tabletki tylko inna droga wchlaniania ale to poczekalabym na opinie kolezanek. Ginekolog dziewice tez bada moja droga - to nie ma znaczenia. Zbada i pewnie zrobi USG to nie jets takie straszne.

6) Seks oralny to juz inna bajka ... czy to ponizajace dla kobiety? To chyba zalezy od sytuacji bo jesli kobieta dostaje za to kase to tak ale jesli robi to tylko i wylacznie z milosci? Piszesz o stracie szacunku, powiem tak tego musza chciec obie strony i wydaje mi sie ze gdy obie strony tego chca to nie ma tu mowy o stracie szacunku. Wiec jesli masz opory to nic na sile - mezczyzna nawet jesli ma na to ochote to pewnie zrozumie. Musicie tego naprawde oboje chciec wtedy to sprawia przyjemnosc obojgu partnerom a mozna tylko sie urazu nabawic.

7) Gra wstepna hmm chyba najprostrzy schemat: jakas fajna kolacja przy swiecach, winko, romantyczna kolacja, pozniej moze wspolny prysznic i powolna dluga gra wstepna - ten schemat zawsze sie sprawdza Wink

Mam nadzieje ze w jakims stopniu zaspokoilłam twoja ciekawosc Smile Jak masz jeszcze jakeiś watpliwosci to pytaj Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marcje



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zabrze
PostWysłany: Sro Lis 26, 2008 8:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

był wytrysk, ale mój partner chyba w porę wyciągnął ze mnie członka. boje sie, że sperma i tak mogła dostać się do pochwy..

jest możliwość, aby zajść w ciążę przez sex oralny?
bo dochodziło do takiego w dni płodne i bardzo możliwe, że potem poprzez przytulanie, ocieranie się o siebie i wzajemne dotykanie nieumytymi rękoma sperma gdzieś się dostała...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group