Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pierwszy raz, błona dziewicza a ciąża - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Sty 26, 2011 3:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Carla07, dokładnie, musi minąć ponad 16 dni Wink po za tym, jeśli nie jesteś gotowa na współżycie to lepiej się do tego noie zabieraj albo zabieraj się, ale pamiętaj o zabezpieczeniu, aby uniknć takich sytuacji Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Carla07



Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 29, 2011 12:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witajcie!
wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam test ciążowy - negatywny.. jutro miałam go dla pewności powtórzyć..
Wieczorem byłam na imprezie, gdzie wypiłam odrobinę czerwonego wina...
może to i bzdura, że alkohol przyspiesza miesiączkę..ale... dzisiaj rano CIOCIA do mnie przyjechała Smile hehhe:) nareszcie mogę odetchnąćSmile grunt, ze ten strach nauczył mnie czegośSmile
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sob Sty 29, 2011 12:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Carla07, a ile Ci się spóźniał okres ?
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Carla07



Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 29, 2011 6:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

3 tygodnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sty 29, 2011 11:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o kurde to długo. zrob powtorke testu. moze to tylko plamienie? a jesli znow sie powtorzy 3tyg opoznienie to musisz isc do gin w celu unormowania cyklu.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Carla07



Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 30, 2011 2:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

plamienie? niiiiiieeeeeeeeeee...... ciocia obfita w urodzaj:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Sty 30, 2011 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to dobrze ale 3tyg opoznienie to nie jest cos normalnego. wg mnie powinnas udac sie do lekarza
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pon Sty 31, 2011 5:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z wind, to jest prawie miesiąc opóźnienia .. okres do tygodnia spokojnie może się spóźnić, ale 3 tygodnie ? to zdecydowanie nienormalne ..
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tomm-koll



Dołączył: 28 Gru 2012
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 28, 2012 12:25 am    Temat postu: Pierwszy raz.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie, jestem już trochę ze swoją dziewczyną i zdecydowaliśmy się na ten pierwszy raz, zarówno dla mnie jak i dla niej. Mam pewne obawy, jak to przed tym pierwszym razem... Ona nic nie chce brać, ja oczywiście prezerwatywę, ale na ile jest to bezpieczne? Jeśli nie dojdę w niej, to czy jest jaka kolwiek szansa na ciążę, oczywiście wiem jak się zakłada prezerwatywę? Trochę sie naczytałem o tym jakie to prezerwatywy są nie skuteczne, ale jeśli jest dobrze założona i sie nie zsunie to chyba nie ma żadnego ryzyka, nawet jeśli wytrysk jest wewnątrz?
dzięki za wszystkie odpowiedzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pią Gru 28, 2012 5:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakby były takie niebezpieczne to nikt by tej metody nie stosował i świat by cierpiał z przeludnienia Laughing. Jak nie walnie, nie zsunie się itp to nie ma ryzyka nawet kończąc w środku. Kup oczywiście w sprawdzonym miejscu i zaufanej firmy (tych z biedry bym się obawiała Wink)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 10 z 13

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group