Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pierwszy raz, błona dziewicza a ciąża - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Maj 13, 2010 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

onawtulona nie masz powodu do niepokoju...wszystko było ok. gumka cała, wytrysku w srodku nie było Smile wiec nie masz sie co przejmowac.
moze stresujesz sie i własnie dlatego opoznia sie @.
nabrzmienie piersi to jeden z objawow nadchodzacej @ Smile
napewno w ciazy nie jestes. głowa do gory Very Happy

Dodano po 1 minutach:

aha ... z uwagi ze był to TWoj (wasz) 1 raz zalecalabym na jakis czas "odpoczynek" od sexu.. wszystko musi sie wygoic dokładnie, rozumiesz Smile i potem mozna szalec Smile oczywiscie z umiarem i z głowa Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
onawtulona



Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 9:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuje za odpowiedź i czekam na @ Wink mam nadzieje ze szybko przyjdzie Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ozii



Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 20, 2010 7:06 pm    Temat postu: :? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Smile ja z prosba o pomoc.Mianowicie kochalem sie z moja dziewczyna no i miala dni plodne i jescze bez gumek to robilismy ale wlozylem jej 3 razy do pochwy ale nie przerwalem blony i z tad moje pytanie czy moglo dojsc do zaplodnienia z gory dziekuje za odpowiedz. Confused

Nie zakładaj nowych tematów skoro istnieją pokrewne. Pisz w nich. Forum to nie śmietnik. Przeczytaj REGULAMIN który zaakceptowałeś.

Przyłączyłam do pokrewnego / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Maj 20, 2010 8:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli wytrysk nastapil w srodku to jaknajbardziej, Blona dziewicza to nie jest sposob antykoncepcyjny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Maj 20, 2010 10:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i mozna zajsc w ciaze.wystarczy tylko owulacja i malenstwo gotowe Smile
moge pogratulowac odpowiedzialnosci.. super bezpieczny 1 raz przezyłes ze swoja dziewczyna.
0 gumek, tabsow, globulek.. super.oby nic z tego nie wyszlo.
nie znacie swoich organizmow na tyle zeby robic to bez zabezpieczenia,a potem jest płacz i lament bo okres sie spoznia.. ;/wystarczy pomyslec
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xxxxyza



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 11:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Wczoraj mialam swoj pierwszy raz. Ogolnie byl bardzo okropny, mielismy sam problem z wlozeniem czlonka i strasznie mnie bolalo. Wlasciwie czlonek nie wszedl we mnie do konca, tylko kawalek...bylo okropnie. Ale moj problem polega na tym, ze wczoraj, po pol godzinie po stosunku krwawilam troche, zaledwie kilka kropel. Ok, rozumiem , prawdopodobnie jakims cudem przerwal mi ta blone:) potem przestalo.. A dzis znow krwawilam i przestalam, i nie wiem co to moze byc:( Tez tak dziewczyny mialyscie? Boje sie ze cos sobie uszkodzilam, teraz mnie troche boli, ale nie tak mocno. Aha i mam 21 lat, wiec z moja budowa juz chyba wszystko ok.
Pozdrawiam, i prosze o rady co z tym zrobic:((
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agne8190



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 1:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krwawienia po 1 stostunku dotyczą przerwania błony dziewiczej i jest to normalne. Jeżeli to krwawienie utrzyma się dłużej to skontaktuj się z ginekologiem.
_________________
Aguś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 2:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z kolezanka.
i na jakis czas wstrzymaj sie z uprawianiem sexu. wszystko w srodku musi sie zagoic.
krwawienie to normalny objaw podczas 1wszego razu. tyle ze nie kazda kobieta je ma Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xxxxyza



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 3:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo wam dziekuje za odpowiedzi, juz sie uspokoilam:)
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tota



Dołączył: 26 Cze 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 26, 2010 6:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. 2 tyg temu przezylam moj pierwszy raz, błona pękna, zabezpieczenie było, jednak teraz 5 dzien spoznia mi sie @.
Obawiam sie ciąży. Czy to mozliwe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 5 z 13

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group