Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pierwszy raz bez zabezpieczenia i z bólem

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kooki
Gość









PostWysłany: Sro Lut 15, 2006 4:43 pm    Temat postu: Pierwszy raz bez zabezpieczenia i z bólem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chcielismy z dziewczyna uprawiac sex 1 raz gdy jej wlozylem sama glowke i nie chciala bo ja bolalo ale nalegalem i wkladalem ta glowke powoli przez kilka min (przed tym jeszcze robilismy petting nie mialem wytrysku przed wkladaniem) czy mozliwe jest ze ona jest w ciazy bardzo sie boimy i prosimy o pomoc!!i na ile procent Błagam!!
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Lut 15, 2006 6:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze nie główke ale żołędzia Wink

Sam włożenie nie powoduje ciąży Wink

Chodz to mało odpowiedzialne bez zabezpieczenia.

O naleganiu też nie chce mi sie już pisać. Pomyśl poprostu następnym razem zanim zdażysz rzpiąć rozporek :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Lut 15, 2006 6:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli to jest nikła szansa zeby byla w ciazy??

to bylem ja kooki wczesniej
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Lut 15, 2006 6:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie doszło do wytrysku i byłeś daleki od orgazmu (końca) to są nikłe, bliskie zeru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kooki
Gość









PostWysłany: Sro Lut 15, 2006 8:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jezeli wczesniej mialem przerwany wytrysk (orgazm) to co wtedy (nie spuscilem sie )moglem miec na zołedziu jakies plemniki?? ,,i czy to jest prawda ze kobiety gdy maja ten sluz to sa jakies plemnikobujcze bakterie albo cos ??
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Lut 15, 2006 8:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz nie wiem czy wskazane było by gdybanie i rozpisywanie sie o każdej możliwości.

A co do śluzu ktory wydziela sie podczas podniecenia to niestety on nie zawiera bakteri plemnikobójczych a enzymy które powdują że plemniki zaczynają sie poruszać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Lut 15, 2006 10:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale jest cos takiego co zabija albo uniemozliwia poruszanie sie plemnikom ze tysiace ich gina no zrozum mnie ze sie boje ze bedzie w Ciazy to chyba normalne masz fajne forum wiec prosil bym zebyc mnie upewnil jakos ze nie jest w ciazy
Powrót do góry
kooki
Gość









PostWysłany: Sro Lut 15, 2006 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

znow sie zpomnialem podpisac sorki
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Lut 15, 2006 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sory ale ja nie jsetem ani lekarzem ani wróżką.

Wcześniej chciałeś żeby widział to w fusach czy w czarnej kuli jak bylo i jak mogło być (przeciez nie będe pisal Ci książki SF gdybając sobie)

A drugi raz to nie wiem czego chcesz tak wlasciwie.

Są środki plemnikobójcze - które sa w prezerwatywach, można tez kupić je osobno w formie żeli, sztyftów czy globólek do pochwowych.

Ale żadna wydzielina nie zawiera czegoś takiego. No jak by naura stworzyła kobiety z substancją plemnikobójczą Wink no przecież w tedy to zajście w ciąże bylo by cholernie trudne a natura chciała by to było jak najłatwiejsz.

A ludzie którzy staraja sie o dziecko it ak sie przekonuja że zajść w ciąże wcale nie jest tak ławo Wink Trafić w odpowiedni moment.

To że sie stresujesz staram sie zrozumieć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kooki
Gość









PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 12:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobra dzieki z gory poadrawiam Razz papa
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group