Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pierwszy raz ;)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 11:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

xxforumowiczxx Na pierwszy raz, jeśli jeszcze nigdy nie zakładałeś prezerwatywy najlepsze są durex extra safe. Są grubsze i łatwiej je założyć. Najlepiej zakładać we dwoje...Jest łatwiej.

Prezerwatywę załóż jak już Twoja partnerka będzie gotowa do odbycia stosunku a Ty będziesz miał pełny wzwód.

Przy zmianie prezerwatywy najlepiej umyć członek.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Filip_94



Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 11, 2010 8:39 pm    Temat postu: Ciąża w dni niepłodne?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Chciałbym dzisiaj poruszyć trzy sprawy..

Jestem razem ze swoją Panną jakichś czas, i zdecydowaliśmy się na seks.


Pierwsze mój problem to to, że mój członek podczas stosunku ( z prezerwatywą) nie chciał stanąć w 100%. Starałem się ale nic. .. Powiem też, że nie odczuwałem żadnego stresu, choć był to nasz pierwszy raz ( Ona dziewica ja prawiczek). Co może być przyczyną, że mój penis nie staje w 100%??

Następnie mam pytanie związane z cnotą dziewczyny a dokładnie z błoną dziewiczą. Podczas naszego pierwszego razu ( a był tylko jeden, jak dotąd) nie było krwotoku , a dziewczyna nie poczuła niczego co by przypominało przerywanie owej błony. Czy da się to jakoś sprawdzić?

No i trzeci problem to ryzyko zajścia w ciążę. Nie wiem jak liczyć te dni płodne i niepłodne i dziewczyna też zbytnio tego nie rozumie, a głupia pomyłka i dziecko.. . Zakładając, że dobrze obliczyliśmy dni płodnie i niepłodne, to odbywając stosunek w dni niepłodne istnieje ryzyko zajścia w ciążę, kiedy ja nie będę zabezpieczony?? Jeśli nie to czy ta pewność jest 100%- centowa. Proszę też o jakieś proste wytłumaczenie liczenia tych dni bo ja już nie mogę.. .

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i z góry dziękuję . Filip
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Lut 11, 2010 9:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Filip Nie masz doświadczenia, to normalne że ciężko Ci być w pełnej gotowości w prezerwatywie. Musicie po prostu nad sobą oboje popracować Smile Wspólnie. Więcej pieszczot, może inne techniki.

Krwotoki to mit. wcale nie musi dojść do żadnego krwotoku. Co najwyżej może troszkę pokrwawić, ale to też niekoniecznie.

Nie czuła pęknięcia bo prawdopodobnie nie doszło do przerwania błony dziewiczej. Musi być pełny wzwód żeby doszło do defloracji. A sprawdzić to może ginekolog.

Szans na ciążę nie ma jeśli są dni niepłodne. Jednak przy nieregularnych cyklach bym nie ryzykowała mimo wszystko. Może niech pójdzie do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne...

A jak wyliczyć dni płodne napisałam w metodach naturalnych. Wystarczy poczytać. Pokaż jej to i wyliczcie Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Filip_94



Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 11, 2010 10:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy prezerwatywa może być przyczyną tego, że nie osiągnąłem pełnego wzwodu?. A co do tabletek, jednak nie chcemy takiej metody. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Lut 11, 2010 11:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Owszem. Prezerwatywa zmniejsza Twoje doznania.

Ale już pomijając antykoncepcję...Chodzi o wyregulowanie cyklu...A tabletki również do tego służą...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Filip_94



Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 12, 2010 3:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm... to co ja mam zrobić, aby mój członek osiągnął pełen wzwód?

Dodano po 2 godzinach 24 minutach:

Mam też dylemat... Długość mojego członka wynosi 15 cm, a w obwodzie 12 cm. Czy uniwersalny rozmiar prezerwatyw będzie dobry ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Lut 12, 2010 4:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Będzie dobry.

Żeby osiągnąć pełny wzwód...No hmm...Przydałby się tu jakiś mężczyzna żeby sie wypowiedział...

Ja ze swojej strony mogę jedynie powiedzieć, że musisz sie odpowiednio "nakręcić". Pokaż swojej dziewczynie jak ma Cię pieścić, żeby Ci było bardzo dobrze, pieść ją jednocześnie itd. Mojemu partnerowi to bardzo pomagało...Ale każdy mężczyzna jest inny, więc jest to indywidualna sprawa...

Jedyne co mogę Ci obiecać, to to, że prędzej czy później wszystko będzie "jak należy" Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Filip_94



Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 12, 2010 5:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DziękujęSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group