Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pierwszy raz ;)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiulekkk



Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 01, 2009 11:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurcze.. ja i moj W. tez mamy jeszcze przed soba nasz pierwszy raz. mamy po 17 lat i ostatnio odebralam recepte na tabletki anty tylko wlasnie zaczelam sie zastanawiac czy to nam sie oplaci bo seks bedziemy raczej bardzo rzadko uprawiac bo nasi rodzice sa ciagle w domu.. chociaz czesto sie piescimy i zawsze musimy uwazac zeby nic nie dostalo sie do mojej pochwy ;) no ale wracajac do tematu ;P boje sie uzywac gumek bo moja siostra wlasnie tak zaszla w ciaze jak byla w moim wieku i teraz bawi 3 letnia coreczke.. teraz to juz nie wiem co zrobic ;P postawic na pewnosc ktora nie bedzie sie oplacac czy na gumki ktore sa bardzo niepewne? ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Sie 01, 2009 9:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym postawiła na tabletki...A co do seksu...

Czy można go uprawiać jedynie w domu? Wink Twisted Evil
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiulekkk



Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 01, 2009 11:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no niby nie ale co bys mi polecila? łąkę? ;P jak juz mowilam to bedzie nasz pierwszy raz i chcialabym sie w tej sytuacji czuc komfortowo i bez stresu ze ktos mi nagle wbiegnie na ta łąkę ewentualnie polanę ;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hehe...

Na pierwszy raz najlepsze jest łóżko...Mimo wszystko...Tylko musicie wybrać taki moment, w którym będziecie mieć pewność ze przez dłuższy czas nikt Was nie zaskoczy Smile

A później...To zależy już tylko od Waszej fantazji Smile Naprawdę wystarczy poszukać odpowiedniego miejsca Wink A jest ich naprawdę dużo Wink
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 6:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[quote="kasiulekkk"] boje sie uzywac gumek bo moja siostra wlasnie tak zaszla w ciaze jak byla w moim wieku i teraz bawi 3 letnia coreczke.. /quote]

a jakim cudem to sie stalo? Rolling Eyes jej facet musial nie umiejetnie uzyc gumki albo nie sprawdzil czy jest cala albo pekla podczas stosunku bo jesli bylo wszystko w porzadku to niemozliwe zeby zaszla w ciaze.
Powrót do góry
kasiulekkk



Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 7:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem moze pekla moze sie zsunela, nie mam pojecia, nie wypytywalam siostry dokladnie ;P a moze po prostu jej facet kupil kondomy gdzies na stacji czy w jakims kiosku, a tam one przeciez sa wystawione na slonce i chyba jakos obniza sie ich skutecznosc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 9:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha no chyba ze tak Smile bo jakos nie wierze w to ze byly dobre i zaszla w ciaze Rolling Eyes
Powrót do góry
bulinka006



Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Katowice
PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej! Mam pytanie. Planuję współżyć z chłopakiem i wybraliśmy jako zabezpieczenie Durex+Patentex Oval. Matrwi mnie jedynie to,że powinnam mieć już okres a ja nawet nie mam jego objawów. Okres zawsze miałam nieregularny o te parę dni, ale nie wiem czy w tej sytuacji mogę współżyć z chłopakiem?Proszę o radę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 3:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możesz. To nie jest przeciwwskazanie...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kW_93



Dołączył: 25 Wrz 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 25, 2009 12:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej Wink
Czytam tak wszystkie wypowiedzi i widze że mam tu kilku rówieśników Wink
planuję z moim chłopakiem współżyć i dla obojga będzie to pierwszy raz .
Chcemy jednak wiedzieć WSZYSTKO o antykoncepcji i co najlepiej sie sprawdzi podczas pierwszego razu. Wiadomo że chce się dobrze czuć również 'po wszystkim' a nie stresować że będę nastoletnią mamą . prosze o rady ze strony wszystkich doświadczonych... ale tych mniej rówineż Wink
a góry wieelkie dzięki ; **
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group