Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pierwszy raz ;)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 5:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

durexow...tyle ze extra safe sa bez srodka plemnikobojczego.
dodatkowo mozecie zasotsowac globulki dopochwowe patenex oval - bodajze. Smile dobrze ze myslicie o zabezp. podczas 1 razu,bo połowa to głowe ma gdzie indziej Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 6:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind Połowa? Ja bym powiedziała że 3/4...

A wracając do tematu, ja również polecam durex extra safe Smile Patentex oval do tego będą dodatkowym zabezpieczeniem, tylko musicie pamiętać, że globulki mają określony czas działania...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łukasz992



Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 7:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A gdzie te globulki mozna kupic ?Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 8:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W aptece tak samo jak prezerwatywy...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łukasz992



Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a może wystarcza same glubulki ?Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 10:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lepiej + gumki Smile jak na 1 raz niech obejdzie sie bez stresu Smile
lepiej nie ryzykuj
nowicjuszka...masz racje Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łukasz992



Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 12:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy to prawda ale ktos mi powiedzial ze globulki są na recepte czy ma racje ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 1:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zależy o jakich globulkach mówimy Smile

Jeśli mówimy o leczniczych, to niektóre owszem są.

Antykoncepcyjne nie są Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myszeczka06



Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 2:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc! jestem z chlopakiem juz prawie 3 lata i przez ten caly okres wspolzylam z nim tylko jeden raz i to byl moj pierwszy raz:) oczywiscie zabezpieczilismy sie "prezerwatywa". Od tamtej pory tylko sie piescimy. On uszanowal moje zdanie ze sie boje i nie chce tego robic. Teraz gdy jestesmy tyle czasu to ja coraz czesciej mysle o tym zeby kochac sie z nim tak normalnie, ale strach przed ciąża nadal jest. Bardzo bym chciala sie z nim kochac oczywiscie z zabezpieczeniem tylko nie wiem czy prezerwatywa jest na tyle skuteczna abym przestala sie bac!Sad prosze o jakas rade, porade. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 6:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja stosowalam prezerwyatywe 3 lata i w ciaze nie zaszlam. Ale ja kochalam sie 2 razy w tygodniu i z tego wzgledu nie bralam tabletek bo sie zwyczajnie nie oplacalo. Mieszkalismy daleko od siebie i nie bylo mozliwosci wiecej razy w tygodniu sie spotykac. Gdybym miala chlopaka na miejscu i byloby wiecej seksu to mysle ze zdecydowalabym sie na tabletki anty. Kilka razy pekla nam gumka i nie jest to mile uczucie.. jednak jej zaleta jest ze nie truje organizmu. Czsami jej nie stosowalismy bo mialam regularne cykle i wiedzialam keidy owulka jest. Musisz sie zastanowic porzadnie z facetem nad metoda anty.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group