Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pierwszy raz ;)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 12:23 am    Temat postu: cykle Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ech ale właśnie chodzi o to że antykoncepcja hormonalna nie wchodzi w moim wypadku nawet w gre... bo nie moge przyjmować hormonów.

Nie miałem tego na myśli.
Jest tyle innych sposobów zabezpieczenia, że warto abyś wypracowała sobie metodę okreslania płodnych i nie płodnych dni.
Jak poznasz swój organizm, to nie będzie problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 10:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

obliczanie dni niepłodnych i płodnych sa dobra metoda ,ale tylko jesli miesiaczkuje sie regularnie..nawet drobna pomyłka o 2 dni jest powodem do duzych zmian.. Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 1:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dlatego warto włączyć w to jeszcze obserwacje śluzu Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 1:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i temperature tez Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
thend



Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 9:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja już od dłuższego czasu siebie obserwowałam i powiedzmy że mniej więcej potrafię wyczuć, wyliczyć (jakiekolwiek inne, trafne określenie) kiedy mam np owulację. Dostaje co miesiąc w pierwszy jej dzień bóli jajników. Byłam u ginekologa i powiedział mi że właśnie te bóle wynikają z rozpoczęcia jajeczkowania. Chcę tylko po prostu mieć coś więcej niż prezerwatywę. Tak dla pewności, że zrobiłam wszystko co mogłam Smile jutro idę do apteki po krem albo żel. Zobaczymy co mi miła Pani aptekarka poradzi Wink tylko powiedzcie czy nie robie dużego głupstwa... ostatki dni nie płodnych, prezerwatywa i środek plemnikobójczy... wiem ryzyko zawsze jest... tylko czy gigantyczne w tej sytuacji?
(nie ma to jak żółtodziób w sferze seksu )Laughing

a powiedzcie mi jeszcze jedno. Test ciążowy robi się w pierwszy dzień okresu? czy kiedy? wiem że to wszystko pisze na ulotce, ale można się zawsze spytać... Wink znając mnie bez tej wiedzy tydzień po poleciałabym do apteki

Ech... jeszcze w piątek mam maturę z polaka Razz ale wieczór zapowiada się naprawdę miło Smile szykuje kolację przy świecach Razz nie ma to jak odrobina romantyzmu hehe... Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 10:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

thend oo to zycze zeby było jak najmilej i najcudowniej Razz Exclamation Exclamation
prezerwatywa+ zel napewno bardzo dobrze Was zabezpiecza.
Co do testu..to sa juz takie które wykrywaja ciaze po 6sciu dniach od zapłodnienia i nie musisz czekac miesiaca az przybedzie spodziewana miesiaczka. Wink Laughing
Zycze jeszcze raz niezapomnianych chwil no i powodzenia na maturze Exclamation połamania pior Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
thend



Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 8:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie dziękuje co by nie zapeszyć Razz jakoś to będzie!!! napisze później jakie wrażenia no i czy w ogóle do czegoś doszło.. bo to dalej wielka niewiadoma Smile POZDRAWIAM Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
thend



Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 3:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masakra Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing piękna kolacja, super klimat i sie zaczeło... Dobrze że z moim chłopakiem bierzemy wszystko z uśmiechem bo bym sie chyba zapadła pod ziemie... Kupiliśmy globułki bo żelu ani kremu nigdzie nie było... próbuje to włożyć i taki okropny ból i pieczenie że nie dało rady.... pewnie jestem uczulona na składnik bo po prostu... aż paliło Shocked załamana wracam mówie mu jaka jest sprawa... Mój ukochany odpowiada że mamy prezerwatywy ze środkiem plemnikobójczym więc spróbujmy... Założył prezerwatywe, włożył ćwierć członka i nagle... szybkie wycofanie i do mnie krzyczy że go piecze Laughing Laughing myślałam że umre... zdjął prezerwatywe i też chyba ma uczulenie... członek zrobił sie czerwony i gorący... na szczęście po jakimś czasie przestał piec, ale jest bardzo zaczerwieniony... no więc to chyba uczulenie bo co innego... o ironio innych prezerwatyw (normalnych bez jakiś dodatkowych szpejstw) nie mieliśmy przy sobie... Confused totalna porażka ale ile śmiechu było to myślałam że padne.. całe szczescie że podeszlismy do tego tak luźno bo by było obojgu strasznie głupio Smile mimo wszystko... pobawiliśmy sie troche Razz i już nastepnym razem bedziemy wiedzień nieco więcej Razz ech...



A z maturką chyba dałam rade... to dopiero 1/6 za mną Smile Buziaki!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 4:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

thend heheh to rzeczywiscie niezaciekawie.. Confused Wink Hmm napewno macie uczulenie..on na latex moze miec(chociaz nie jestem pewna) a TY na globulki..ale dziwna reakcja Shocked Moze sprobojcie z innej firmy,na forum jest temat jakie gumki sa najlepsze- radze poczytac Razz
Ciesze sie ze mogłas sie skupic na zadaniach a nie myslec tylko o 1wszym razie Wink Laughing powodzenia na kolejnych egzaminach Exclamation kisses Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łukasz992



Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 4:52 pm    Temat postu: Pierwszy raz ;) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześc Wink w życiu każdego mężczyzny nadchodzi taki czas (chyba ,że sie padnie na wojnie) ,że odbywa sie pierwszy stosunek z kobietą Wink i u mnie jest nie inaczej. Jednak mam dopeiro 17 lat i boje się ,że partnerka może zajść w ciąże to i również jej też pierwszy raz Wink (tak mi mówi ;D). Jakich prezerwatyw użyć aby było bezpiecznie cena nie gra roli Wink...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group