Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pierwszy porod jest najciezszy i najdluzszy??

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 12:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm a od czego to zalezy ze u jednej trwa 4h a inna musi sie meczyc cala noc,dzien itp Neutral...czy jakies znaczenie ma układ bioder? to ze kobieta jest szczupła lub troszke grubsza ? czy poprostu od szczescia Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 11:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja myślę,że wszystko zależy głównie od szczęścia. Lekarze mówią,że przy pierwszym dziecku jest dużo gorzej bo jednak wszystko poraz pierwszy się rozszerza a przy drugim juz jakby nie patrzeć układ samych bioder jest już inny co przyśpiesza akcję . Ale uważam ,że nie ma reguły. Kiedy ja przyszłam do szpitala z akcją porodową nic mnie nie bolało tylko wody odeszły. Lekarz kazał mężowi iść do domu bo stwierdził,że to bardzo długo potrwa. Jak się okazało już miałam 3 cm rozwarcia. A jak się zaczęły skurcze to rozwarcie szło błyskawicznie. To co ja miałam w ciągu godziny inne meczą się nawet 5-6 godzin. Lekarz był w szoku ale cóż zdarza sięWink. Ja jestem szczuplakiem i mogłoby się wydawać,że bedzie bardzo ciężki poród a wcale tak tragicznie nie było ....no gdyby się skończyło tak jak się miało skończyć Wink
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 1:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tosia a ja myslałam ze własnie szczuplakom jest łatwiej rodzic Razz...
hmmm
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 1:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wiesz szczuplaki mają to do siebie ,że bioderka są wąsko rozstawione ( choć nie zawsze) i dlatego jest czasami problem.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group