Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pierwsza dziewczyna / chłopak- podniecenie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Biologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Lis 23, 2007 11:24 pm    Temat postu: Pierwsza dziewczyna / chłopak- podniecenie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Smile Mam takie pytanie. A więc- jeżeli facet powiedzmy w wielu 18 lat ma swoją pierwszą miłość ( nigdy nikogo nie miał, ona również ) to czy poprzez zwykły uścisk dłoni ( trzymanie za rękę np. oglądając wspólnie film, idąc po chodniku ) dochodzi do podniecienia po obu stronach?

Słyszałem o takim przypadku, że facet podczas oglądania filmu ze swoja dziewczyną nawet szczytował mimo, iz tylko trzymał ją mocno, ciepło na rękę Smile

Co o tym sądzicie? A jak jest z pocałunkami? Smile

Ja czegoś takiego nie doświdczyłem dlatego się pytam. Pzd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Sob Lis 24, 2007 12:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe 18 lat jak na pierwsza dziewzyne to troche dużo.... ale w sumie to jest możłiwe:) zależy oczywiście od psychiki danego osobnika ja miałem czasem takie sytytuacje ze szedłem z dziewczyna przez miasto do niej do domu albo w busie bez słowa;] wchodziliśmy do domu i był szałVery Happy takie milczenie pobudza wyobraźnie:D wiec czasem powoduje podniecenie

mi sie tak zdarzało i nawet nie koniecznie przy pierwszej dziewczynie konkretnie to przy drugiej;)Very Happy

ale szczytować przy filmie to mi sie nie zdarzało z dziewczyna tylko oglądając...... film co prawda zazwyczaj był pretekstem...ale samo z siebe nigdy:d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Lis 24, 2007 12:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm... ja mialam kiedys taka sytuacje, ze chlopak z ktorym sie calowalam ( tylko sie calowalam ) mial wytrysk, nic wiecej nie robilismy , a on byl prawiczkiem wiec mysle ze takie sytuacje moga sie zdarzac Wink ale z tym filmem i trzymaniem za reke to jakos mi sie wierzyc nie chce Smile
ja podczas pocalunku nie mialam orgazmu jedynie tylko podczas sexu, pieszczot piersi no i podczas lodzika Wink ale tak jak powiedzialm mikmik wyobraznia moze zdzialac cuda, czasami jak sobie cos wyobraze to doslownie kipi we mnie Wink

mikmik 18 lat to wcale nie duzo jak na pierwsza dziewczyne Smile moj mezczyzna stracil dziewictwo w wieku 19 lat ze swoja pierwsza dziewczyna wiec to bylo jeszcze pozniej hehe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 7:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki Wink Pzd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justina1983



Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 6:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem to fakt ma sie motyle w brzuchu jesli kocha sie ta osobe.Ale zeby szczytowac to chyba nie?Sa inne sytylacje do tego Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 7:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe dobre to z tym filmem i trzymaniem za rękę... no w sumie, ha zalezy jaki to był film i co w nim dane osoby robiły ( Laughing Embarassed ) ok, przepraszam, chyba nie powinnam Smile
zgodzę się z wypowiedzią kolegi mikmik co do podnieceń to niekoniecznie one muszą być w wieku 18 lat i z pierwszym partnerem, partnerką. Ja np jestem w takim drugim i zarazem dużo silniejszym poważnym związku niż ten pierwszy i to co mnie podnieca lub właśnie mojego partnera jest dużo dużo wspanialsze i wyjątkowe Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Justysiaaa



Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 154

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 19, 2008 12:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę że jeżeli chodzi o film to chłopak i dziewczyna mogą się podniecić ale żeby był wytrysk bez robienia niczego to troszkę mi się to wierzyć nie chce...Jeśli chodzi o chodzenie za rękę to nie wiem jak jest u chłopaków ale dziewczyny to raczej nie podnieca nic nadzwyczajnego...Miałam chłopaka który jak tylko na mnie popatrzył od razu BYŁO WIDAĆ jego podniecenie ale gdy szliśmy za rękę raczej dla niego to nie było podniecające... Pozdrawiam Wink
_________________
Miłość to zaufanie, odsłonięcie swoich słabości, oddanie swojego szczęścia w ręce drugiej osoby...Kocham Cię...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Wto Sie 19, 2008 2:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bywa tak że facetowi może się zdarzyć wytrysk bez żadnej stymulacji i wsumie niejest to nic dziwnego ale jest żadko spotykane
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Biologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group