Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

pierwotny brak miesiączki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagoda



Dołączył: 13 Cze 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 12:52 pm    Temat postu: pierwotny brak miesiączki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pierwotny brak miesiączki. Moja przysadka nie produkuje jakiegoś hormonu, przez co muszę przyjmować hormony z zewnątrz (plastry), aby się pojawiła miesiączka. Mam pytanie czy jest jakaś dziewczyna na forum w podobnej sytuacji? Może ktoś wie czy to znaczy, że nie będę mogła naturalnie zajść w ciąże? Moja ginekolog mówi, że czas pokarze. Może któraś była w takiej sytuacji i coś na ten temat może mi powiedzieć? Będę wdzięczna za informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
miśka26



Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zachodniopomorskie
PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja jestem w podobnej chyba do ciebie sytuacji tyko że ja nigdy nie miałam własnego okresu tylko jak biore leki na wywoływanie.też niedoczynność przysadki Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania26xp



Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Małopolskie
PostWysłany: Wto Wrz 02, 2008 10:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bez leków wogóle nie dostaje miesiączki.... czy na tą przysadkę są jakieś badania????? jakie????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group