Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pieprzyki

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Qbr
Gość









PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 1:14 pm    Temat postu: Pieprzyki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy z pieprzyków można bez obawy wyskubywać włosy?
Powrót do góry
root



Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 168

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 10:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pewnych zmian skórnych nie nalezy podrazniać, ponieważ mogą się rozrosnąć albo ewoulować w kierunku zmian nowotworowaych. Możesz ucinać włosy ale wyrywać raczej bym nie polecał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwia



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 84

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 15, 2005 12:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jeżeli Cię denerwują zawsze można je usunąć laserowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Carl



Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 02, 2006 4:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sa jakies konsekwencje takiej korekcji laserowej? jakies slady, albo mozliwosc powstania np raka? slyszalem ze to ingerencja taka sama jak kazda inna (bo cos usuwamy badz co badz) i nie wiem czy to prawda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zuzqa
Gość









PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nigfdy w zyciu nie ruszaj zadnych wloskow z pieprzykowtakie zabiegi,jak rowniez np opalanie pieprzykow czy ich drapanie jest jak wyciaganie zawleczki z granatu!efektem moze byc czerniak..to slowa mojego dermatologa..wiec uwazaj,naprawde..
Powrót do góry
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Wto Sty 17, 2006 6:19 pm    Temat postu: Re: Pieprzyki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Qbr napisał:
Czy z pieprzyków można bez obawy wyskubywać włosy?

Ponoć jest to nie wskazane..
Mogą wystąpić później różnego rodzaju powikłania..
Znam osoby, które w skutek opalania pieprzyków musiałby pobyć pare dni w szpitalu z podejrzeniem o nowotwór..
Dlatego też nie radziłabym eksperymentować..
A jeżeli tak bardzo Ci to przeszkadza to zgłoś się do dermatologa,
on zapewne udzieli Ci bardzo istotnych i potrzebnych rad..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Sty 30, 2006 7:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skorzystam z tego tematu, ponieważ mowa o pieprzykach, mam pytanie:
Czy na znamiona barwnikowe mogę używać kosmetyków z pochodnymi witaminy A? Mam na myśli konkretnie Retin-A oraz Zorac. Jak wiadomo, powodują one złuszczanie naskórka, stąd moje obawy.
Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek sugestie.
Powrót do góry
onaa
Gość









PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 6:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie czy ktos usuwal pieprzyki z twarzy?? Confused
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Wto Cze 27, 2006 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

onaa napisał:
Mam pytanie czy ktos usuwal pieprzyki z twarzy?? Confused

ja usuwałam z szyji i mam niewielką bliznę, która smarowałam kremem (cepan). Jeśli lekarz ci pozwoli to powinnaś usunąć. Ja jeszcze muszę pozbyć się pieprzyka z piesi, bo lepiej usunąć chirurgicznie niż niechcący zazrapać
Powrót do góry
olkaaa
Gość









PostWysłany: Wto Cze 27, 2006 6:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam tez pytanie dotyczace pieprzykow, chodzi o to ze ostatnio przeczytalam na solarium ze osoby ktore maja znaczna liczbe pieprzykow nie powinny sie opalac. Jak mozena poznac czy liczba pieprzykow j est znaczna czy tez nie ?Smile I czym grozi to opalanie przy znacznej ilosci?
Dzieki !
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group