Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pielęgnacja bikini, krostki

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koori6



Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 15, 2009 12:17 am    Temat postu: Ślady na bikini i okolicach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiedys czesto sie zacinalam przy goleniu, przy czym wychodzily brzydkie krostki. Także włoski też czasem mi wrastały. Teraz juz troche tu ustapilo, no moglo by byc idealnie, gdyby nie to ze jeszcze troszke krostek zostalo w miejscu pachwiny i brzydkie jakby czerwono-siwe blizny(na to mi wyglada ale pewna nie jestem czy to blizny ) tak ok. 1 cm nad wzgórkiem łonowym. Na dodatek z chłopakiem bo dłuższym czasie postanowiliśmy robić coś więcej a ja się wstydzę pokazac z takim czymś. I co tu robic?


temat przeniosłam do innego działu i tematu. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martha...



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 15, 2009 11:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

musisz poczekać ja też miewam takie 'blizny' ale one znikają po jakimś czasie niestety nie zagwarantuję Ci jak długo to potrwa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
koori6



Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 15, 2009 7:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie o to chodzi ze czekalam,. nawet sie nie golilam, bo myslalam ze po takim czasie to przejdzie, nie tykalam tego i wogole nie znikalo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marcin_24



Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 1:38 am    Temat postu: Dziwne zmiany skórne, krosty na skórze w okolicach intymnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dolegliwosc wyleczona, prosze o skasowanie.

Ostatnio zmieniony przez marcin_24 dnia Sro Maj 26, 2010 10:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 8:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

masz uczulenie na golenie... skora jest zbyt wrazliwa. moze sproboj golic sie jakimis kosmetykami nie uczulajacymi.. musisz poszukac w sklepie.
miejsca intymne sa wrazliwe zarowno u mezczyzn jak i kobiet. ale zyjemy w XXI wieku wiec na rynku jest masa kosmetykow nieuczulajacych Smile.
poczekaj na odp jeszcze kogos. mam nadzieje ze sie nie myle.\
ps- kłykciny inaczej wygladaja..a drozdzaki wyleczyłes?te krostki nie maja z nimi nic wspolnego. drozdzak na skorze wyglada zupelnie inaczej.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pon Lip 26, 2010 4:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam Wink
możecie mi poradzic co robic, aby po depilacji miejsc intymych nie wyskakiwały krostki Rolling Eyes ?
odkąd pierwszy raz poddałam się depilacji to wciąż te krostki są widoczne, tak jakby nie zgolone do końca włoski .. chciałabym miec idealną, gładką skórę .. Rolling Eyes

proszę o radę ..

pozdrawiam i z góry dziękuję Wink


------edited by emilka-----
przeniosłam do innego działu i tematu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Lip 26, 2010 5:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm...Wosk albo pasta cukrowa...Maszynką nigdy nie będzie do końca gładko...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Lip 28, 2010 8:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nowicjuszka - a pasta cukrowa drogo wychodzi (aby ją zrobic) Wink ?
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Lip 28, 2010 9:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taniocha jeśli chcesz zrobić ją sama w domu...Już gdzieś opisywałam jak ją zrobić...Poszperaj tu w tematach a na pewno znajdziesz Wink
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Lip 28, 2010 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nowicjuszka - dobrze, poszperam w tematach i na pewno znajdę ten opis, dzięki za pomoc Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group