Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pielęgnacja bikini, krostki

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Asiaaxd



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 23, 2009 8:48 pm    Temat postu: Pielęgnacja bikini, krostki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Otóż mam taki problem. Zawsze gdy gole dokładnie okolice bikini to zostaja mi czerwone krostki. Jest ich dużo i pieką. I niestety zawsze wstydziłam się pokazać chłopakowi tak, bo źle się czułam z myślą, że mam takie czerwone kropki w tym miejscu. A jutro już zaplanowaliśmy wspólny dzien, i bardzo chciałabym mu zrobić taką niespodzianke i sie pokazac cala, żeby widzial. Więc jest jakiś dobry sposób by dokładnie ogolić, ale bez krostek? i by po tym szybko znikneły, nawet jeśli by wystąpiły. Bo niestety mi szybko rosną włoski, i jutro rano przed wyjściem muszę to zrobić i nie chce by niespodzianka się nie udała. A wosk juz odpada, za krótkie są narazie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
prokata



Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 05, 2009 2:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

są kremy które neutralizują podrażnioną skórę, ale one nie dają tak dobrego efektu, może spróbuj kremami do depilacji...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Twety



Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Antwerpia
PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 12:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jezeli wolisz praktyczna zyletke przed golenie nawilz bardzo dobrze skore potem zrob sobie cieplejszy prysznic zeby skora otworzyla ze tak powiem wejscia wloskow i dopiero sie ogol. Potem osusz dobrze skore i popudruj pudrm dla dzieci albo czystym talkiem prawie to to samo co puder one wyciagna resztki wody. dobrze jest takie okolice tez od czasu do czasu potrzec rekawiczkami do peelingu gdyz prawdopodobnie krostki powstaja na wskutek wrastania wloskow pod skore. wazne jest tez bardzo jak przykladasz zyletke do golenia do wloskow najpierw powinno sie golic wrac z wlosem a nastepnie pod wlos. i na boki. dobry jest takze od czasu do czasy gdy wloski wrastaja kwas salicylowy w malym stezeniu moze to byc rownie dobrze zel do mycia twarzy z kw. salicylowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ja123



Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 4:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi pomaga zwykła oliwka dla dzieci. Może też spróbuj?
A tak swoją drogą to Twój chłopak pewnie nawet nie zauważy tych krostek, bo będzie zapatrzony w inne miejsce.... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Liljana



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z tamtąd
PostWysłany: Pon Cze 01, 2009 1:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mozesz kupic w aptece keranorm, on lagodzi podraznienia po depilacji, usuwa czerwone kropki i zapobiega wrastaniu sie wloskow. Mi bardzo pomogl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Cze 01, 2009 1:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pomaga też SudoCrem- działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie i łagodzi podrażnienia- dla mnie nie ma nic lepszego na krostki po depilacji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Liljana



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z tamtąd
PostWysłany: Pon Cze 01, 2009 2:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sudocremu tez uzywalam, faktycznie lagodzil ladnie podraznienia, ale wloski mi sie nadal wrastaly Confused wiec to tak bardziej jako srodek kojacy, a nie zapobiegajacy wrastaniu wloskow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anulenka_cs



Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 19, 2009 12:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jest mnóstwo balsamów po goleniu, które działają łagodząco...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ClaudiaKn



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 19, 2009 8:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do dokładnie, kosmetyków jest sporo, ale ciężko jest znaleźć odpowiedni, szczególnie taki, który nie podrażnia wrażliwej skóry. Ja od jakiegoś czasu stosuję też keranorm i muszę powiedzieć, że powoli zapomninam o wrastających włoskach. No i do odpowiedniego nawilżenia to jeszcze mam nanobase, co by się skóra nie łuszczyła, bo to też spowalnia wrastanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aneta_



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 25, 2009 4:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam ten sam problem, żadne kremy przeciw wrastaniu włosków nie pomagają. Sad Za dwa dni mam grać, niestety w siatkówce plażowej są wymagane topy ;/. Organizator powiedział jednak, że na tym turnieju nie sa wymagane, ale wszystko będzie zależało od sędziego głównego. Więc nic nie wiadomo. :/
Raczej nic nie poradzę na te krostki i zaczerwienienia w dwa dni. A nie macie jakiegoś sprawdzonego domowego sposobu? Żebym nie musiała latać po aptekach?
Najłatwiejszym rozwiązaniem byłoby granie w spodenkach, ale oczywiście sędzia musi do tego dopuścić.
Jest to strasznie krępujące bo to wygląda jak jakiś syf. I pewnie nie zajmę się grą, tylko myśleniem o tych wrośniętych włoskach, zaczerwienieniach. Pomóżcie. Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group