Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Piękący język

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
seal
Gość









PostWysłany: Wto Gru 06, 2005 2:33 am    Temat postu: Piękący język Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
od kilku dni mam problem...na języku pojawił się biało-żółty osad, pęknięcia i białe plamki na obrzeżach...dodatkowo czuje piękący ból, mocne kłucie w kilku miejscach na języku (głównie tam gdzie są te plamki), temu wszystkiemu towarzyszy także lekkie opuchnięcie dziąseł....czy ktoś miał podobny przypadek???
Czy ktoś wie może co to jest, i jak mi pomóc???
Z góry wielkie dzięki....
Powrót do góry
root



Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 168

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Gru 07, 2005 12:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może to być coś w stylu opryszczki tylko wewnątrz ust. Raczej nikt diagnozy Ci na forum nie wystawi. Nawet jak ktoś miał podobny przypadek i napisze co to jest, to i tak nie będziesz miał pewności, czy rzeczywiście jest to ta sama choroba. Idź do lekarza i wtedy będziesz miał pewność. Niezwlekaj z tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zibi
Gość









PostWysłany: Pią Gru 16, 2005 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też mam problemy z piekącym językiem od 6m-cy taż zołty nalot na języku .Dermatolog nic nie stwierdził powiedzial,ze tak ma byc nic nie widzi a mnie piecze zauważyłem,ze ulge przynosi Płukanie Tantum Verde
Pasta Tołpy do zębów oraz żel Tolpy.Jesli ktoś ma podobne problemy to
niech pisze.
Pozdr.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group