Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

piekacy bol w odcinku ledzwiowym!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
medyka24



Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 16, 2010 8:40 am    Temat postu: piekacy bol w odcinku ledzwiowym!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od tygodnia borykam się z dziwnym bólem w okolicy lędźwi. Tak jakby nie same lędźwie tylko nad samymi pośladkami. Ból ten jest piękący, tępy:(. Ból pojawił się nagle, nasila się gdy stoję i chodzę, po dłuższym siedzeniu(pracuje w biurze) boli również mocno. Od wczoraj mam rewolucje w żołądku. Do tego boli mnie podbrzusze:(. Rodzinny przepisał mi dicloberl retard 1x1. Po tygodniu jeśli nie przejdzie mam wrócić do niej. I właśnie boli bardziej.Najlepiej się czuję jak leże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agne8190



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Lip 16, 2010 1:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja także mam takie objawy. Ból jest spowodowany właśnie nieodpowiednią pozycją w której ustawiasz swój kręgosłup. W wyniku nadmiernego siedzenia lub braku ruchu co idzie na równi kręgi mogą się minimalnie opuszczać i to się stało np u mnie ( też prowadziłam siedzący tryb życia) U mnie stało się to na tyle powazne że kręg obniżył się o 2 cm. Uciska mi na nerw i doskierwam bólu.
Najlepiej to zacząć regularnie chodzić na basen, nic tak nie poprawia naszego kręgosłupa jak parę rundek w basenie zwłaszcza że mamy idealną pogodę na tego typu rozrywkę.
_________________
Aguś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group