Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

pieczenie uda

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
r2d2



Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 3:34 pm    Temat postu: pieczenie uda Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od kilku dni odczuwam bardzo nieprzyjemne pieczenie w środkowej części uda(z przodu), nie miałem żadnego urazu, piekące miejsce nie ma podwyższonej temperatury. czy to symptom jakiejś choroby? może brak vit lub minerałów? Dodam że mam kamicę nerkową i kręgozmyk L-S.
Proszę o radę co to może być lub u kogo szukać porady?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chodziłeś dużo?
np po schodach, ćwiczyłeś na stepperze, orbitreku?
albo to zakwasy albo zapalenie mięśnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
r2d2



Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 1:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Raczej się nie przemęczałem, piszę w tym dziale bo nie jest to ciągłe odczucie.
Zdaża się kilka razy dziennie i trwa po 20-30 min. najczęściej gdy siedzę lub leżę. Nie odczuwam żadnego bólu jedynie wrażenie jakbym pod skórą miał termofor. Pisałem o kamicy bo przy jej objawach występuje ból uda a ucisk kręgów też ma różne objawy. Ale jak znam swój organizm, to nie są objawy tych schorzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group