Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pieczenie podczas stosunku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gabrielle



Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 11:35 pm    Temat postu: Pieczenie podczas stosunku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Mam problem, z którym nie potrafię poradzić sobie od prawie roku. W internecie nie znalazłam satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Jeżeli istnieje gdzieś podobny temat, proszę o przeniesienie. Niestety w wyszukiwarce nie znalazłam.

Tak jak pisałam - mój problem utrzymuje się od niecałego roku. Wcześniej stosunek z moim narzeczonym nie sprawiał mi żadnego bólu. Korzystaliśmy z wielu pozycji i żadna nie była dyskomfortowa.
Natomiast teraz jestem w stanie znieść stosunek jedynie w klasycznej, misjonarskiej pozycji. Któregoś dnia podczas stosunku zaczęłam odczuwać bolesne i nieprzyjemne pieczenie wejścia pochwy, na dole, od strony odbytu. Od tamtego czasu każdy stosunek jest bolesny.
Moja ginekolog badała mnie pod wieloma możliwymi względami. Ph mam w normie, po stosunku nie widać żadnych śladów ani podrażnień, śluz w porządku. Robiła mi również dopochwowe USG, też bez anomalii.
Dostałam od niej jakieś 5 miesięcy temu żel multigyn. Pomógł tylko jednorazowo. Później stosunki wciąż były bolesne. Jedyną poprawą jest to, że piecze jedynie w trakcie i trochę po stosunku. Kiedyś ból utrzymywał się nawet 2 dni.
Używamy dużo żelu nawilżającego feminum, co przynosi trochę ulgi. Ale nie likwiduje bólu.
Żelu durex nie byliśmy w stanie używać, bo piekło mnie wówczas również wewnątrz pochwy.
Nie używamy prezerwatyw, od dwóch i pół roku biorę tabletki antykoncepcyjne novynette.

Pieczenie jakie odczuwam można opisać jak mocne pocieranie uszkodzonego naskórka. Jednak tak jak mówię - ginekolog nie widziała żadnych podrażnień, ani nawet zaczerwienienia.

Ponadto od ok 2 tygodni raz na jakiś czas odczuwam swędzenie wejścia pochwy.

Dzisiaj znów byłam u ginekologa. Przepisała globulki feminella Hyalosoft. Pozatym pobrała cytologię. Czy może ona coś wykaże?

W internecie jako główne przyczyny takiego pieczenia podawana jest infekcja lub grzybica. Czy jest możliwe aby ginekolog podczas dokładnych badań tego nie zauważyła? Czy ewentualnie cytologia to wykaże?

Czy może mogą być jakieś inne przyczyny? Jakie badania powinnam wykonać?

Przepraszam za tak długi post, ale jestem naprawdę zdesperowana. Nasze życie seksualne zdecydowanie się pogorszyło. Często kochamy się nawet raz na 2-3 tygodnie lub miesiąc. I zawsze w jednej pozycji.

Bardzo proszę o rady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
simian raticus
Zbanowany


Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Masaczjusets
PostWysłany: Sob Lip 07, 2012 8:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lekarz nie wie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gabrielle



Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 5:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przecież napisałam, że nie wie. Jak by wiedział to bym nie pytała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Lip 14, 2012 7:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zrób badania hormonów (zwłaszcza estrogenów w 3 dc i tarczycę), do tego posiew z pochwy, na co dzień stosuj żele nawilżające - jeśli feminum pomaga, to moze ten - ja go lubię. dodatkowo możesz spróbować brać lacibios femina, na pewno nie zaszkodzi.
a na co dzień suchości pochwy nie odczuwasz?
i jeszcze bym cukier zbadała czy nie masz cukrzycy.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Beeeecia



Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Sie 06, 2012 6:46 pm    Temat postu: Boli mnie nadal lewy jajnik :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od jakiegos czasu boli mnie lewy jajnik, ginekolog stwierdzil, że to zapalenie przydatków. . . Byłam w szpitalu na leczeniu dożylnym... Nic mi nie pomogło bo nadal mnie boli ..... Crying or Very sad .. Miesiączki mam bardzo bolesne, szczególnie właśnie z lewego jajnika idzie ten ogromny ból, A mam dopiero 18 lat!! Confused .. Na wynikach mi napisali ze mam Endometrium linijne - 13.6mm .. przydatki lewe , trudne do oceny o zatartym obrysie . . . . . . . możecie mi pomóc i powiedziec co to wszystko znaczy ? ból nadal silny .. Crying or Very sad A ja nie wiem nadal co mi jest, nawet lekarze nie potrafią stwierdzic... Dziekuje i pozdrawiam ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group