Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pieczenie podczas oddawania moczu

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 10:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie też to ostatnio dopadło, za przyjemnie nie było, iałam mega stresa żeby móc w razie problemu pójść szybko do toalety, nie było to za fajne, szczególnie w pracy, dobrze że urofuraginum max szybko zadziałało, lepiej mieć w apteczce na wszelki wypadek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paulkrz



Dołączył: 24 Mar 2017
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 04, 2017 11:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj tak, zdecydowanie z tych leków bez recepty urofuraginum max jest najlepsze i cenowo i po prostu jest skuteczny. A że infekcje lubią wracać, jeśli o siebie nie zadbamy, to warto mieć coś w zanadrzu. Chociaż jak piecze bardzo, to zdecydowanie warto pójść do lekarza i się też przebadać. Nie jesteśmy lekarzami przecież Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smegi



Dołączył: 04 Mar 2017
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 08, 2017 8:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że jest coś co można kupić bez recepty, domowe sposoby mam przetestowane, wygrzewanie, picie wody z sodą i wiem że chociaż to łagodzi to nie leczy na tyle żeby całkowicie przeszło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karina90



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 6:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To pewnie zapalanie pęcherza. Też niedawno złapałam, jak tylko zaczęła się jesień.. U mnie na szczęście obyło się bez wizyty u lekarza. Poczytałam i kupiłam tabletki, które wiele osób poleca urofuraginum max, zależało mi, żeby dawka była wzmocniona i żeby nie trzeba było brać ich nie wiadomo ile dziennie. Brałam je tydzień i zapalenie przeszło i od tamtego momentu spokój Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Czero98u



Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 10:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No na pewno zapalenie pęcherze. Każdego to dopada w takim okresie.

____
http://www.smakizdrowia.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Elisa



Dołączył: 25 Paź 2017
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 4:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja z ostrym zapaleniem pęcherza poszłam do ginekologa i dostałam antybiotyk właśnie na bakterię, która to powoduje. Także nie demonizujmy ginekologów, że nie rozróżniają grzybicy od zapalenia dróg moczowych... Niestety, ta przypadłość lubi wracać, można tylko stosować profilaktykę, żeby nie wróciła: dużo pić i zażywać suplement np. z żurawiną i witaminą C. To stwarza nieprzyjazne dla bakterii środowisko, przez co łatwiej jej się pozbyć.
Jak już dostaniemy zapalenia dróg moczowych - trzeba sięgnąć po lek z furaginą i brać przez tydzień, jak zaleca producent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Halinka098



Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może to zapalenie pęcherza. idz jak najszybciej do dobrego urologa. Poszukaj prywatnie np. na ranking.abcZdrowie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamila00



Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 3:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z opisu wygląda to na zwykłe zapalenie pęcherza. Wystarczy iść do lekarza ogólnego i zrobić badanie moczu, jeśli to to przepisze ci lek z furaginą i po problemie. Od siebie mogę polecić urofuraginum max, bo wystarczy łykać mniej tabletek. Możesz w międzyczasie jeść żurawinę i pić dużo wody, na pewno nie zaszkodzi. Nie martw się na zapas, jeśli to nie zapalenie pęcherza powinnaś dopiero iść do urologa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group