Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

petting?? krew??? o co chodzi??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kornelia



Dołączył: 27 Lut 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznan
PostWysłany: Pon Lut 27, 2006 12:24 pm    Temat postu: petting?? krew??? o co chodzi?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy mozna podczas pettingu przebic błone dziewicza?? bo osttanio po skonczonym pettingu zauwazyłam razemz moim chłopakiem plamki krwii na przescieradle oraz na jego palcach?? i dodam ze zawsze po pettingu boli mnie łachteczka??( ale takie zabawy zaczelismy od niedawna a sama wczesniej sie nie masturbowałam) tzn ze została podrazniona przez mojego partnera i stad ta krew?? odp z gory dziekuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Lut 27, 2006 12:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Owszem jest możliwość przebicia błony, można ją przebić wkładając tampon, wiec dlaczego nie palcem Wink

przebicie błony nic nie znaczy wielkiego, nie gorozi to niczym.

Mógł tez niechcący zadrapać Cie paznokciem. Jeżeli była to mała ilość krwi oraz krwawienie ustało to nie grozi to niczym Smile Jeżeli jednak odczówała byś jakieś bolesności, czy krwawienie by sie wznowiło (a nie była to miesiączka) to zgłoś sie do lekarza Smile On juz napewno stwierdzi co to jest i zaradzi temu Smile

Co do bólu łechtaczki, owszem może on występować, raczej nie powinien byc to ból lecz odczówanie jej. Łechtaczka jest zbdowana z takich samych tkanek jak penis, i tak samo reguje na podniecenie (ma erekcje), tylko że do wewnątrz (nawet do 20 cm), jeżeli to są pierwsze twoje doznania erotyczne to normalne że zaczynasz dostrzegać to w sposób, nowy. Każde nowe wrażenie niesie za sobą doznania fizyczne jaki i psychiczne.

Jeżeli te odczówanie łechtaczki nie jest strasznie dokuczliwe i nie toważyszy temu nic złego (ból, obżek, świąt) w dłuższym czasie po podnieceniu to jest to całkiem normalne doświadczenie które przeżywają kobiety Wink Z resztą meżczyźni też, u nas tez występuje coś podobnego, nagle młodzi ludzie są bardziej wyczuleni na ruchy napeltka, baczniej oglądają swoje ciało, zafascynowanie tym wszystkim co sie dzieje w trakcie oraz po pobudzeniu seksualnym to etap rozwoju psycho-fizycznego czlowieka. Rozwój seksualny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 2:17 pm    Temat postu: Re: petting?? krew??? o co chodzi?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group