Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Petinng a kreciołlek w głowie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karol789



Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 4:13 pm    Temat postu: Petinng a kreciołlek w głowie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gdy uprawiam z moja dzieczyna peting czesto jej poznije kreci w głowie czy ona to za szybko robi co sie dzieje Laughing zna ktos odpoowiedz Question Question

---- edit by Paweł:
Temat przeniesiony do odpowiedniego działu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez tak mam i tez do tego schna mi usta i mam mrowienie w dloniach.
Moja teza jest taka, ze to przez krew odpływającą do czesci pobudzanych Wink
tak jak z peniskiem, twardnieje i rosnie, bo napełnia się krwią, tak jest i z -----ą ze sie tak wyrażę - wargi podczas podniecenia (piersi tez) powiększaja się Wink
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group