Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

perfumy

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Czw Kwi 27, 2006 9:32 pm    Temat postu: perfumy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ponoć perfumy są uzupełnieniem naszego wizerunku..
z jaką nutą zapachową wybieracie wody toaletowe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olkaaa
Gość









PostWysłany: Pią Kwi 28, 2006 4:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z dobra nuta Razz he
Ja lubie takie zdecydowane, owocowe, takie hmm... szalone ;P
Ostatnio Lacosta Touch of pink
Powrót do góry
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Pią Kwi 28, 2006 6:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

owocowe, czyli? Smile
z elementem truskawki, arbuza, brzoskwini? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olkaaa
Gość









PostWysłany: Pią Kwi 28, 2006 10:04 pm    Temat postu: .. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wszyystkieeee Smile
Powrót do góry
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Kwi 29, 2006 9:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam zieloną herbatę. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Sob Kwi 29, 2006 9:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karioka napisał:
Ja uwielbiam zieloną herbatę. Wink


zdecydowanie lepsza niz lawenda .
przynajmniej takie jest moje zdanie Wink
od lawendy boli mnie głowa Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 5:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie podobają się zapachy delikatne. Nie za ostre Shocked
Powrót do góry
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 7:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Mnie podobają się zapachy delikatne. Nie za ostre Shocked


"delikatne".. to pojęcie względne Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babsi



Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 12:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podobno tego lata najmodniejsze są zapachy tropikalne, rajskie, egzotyczne oraz przeważają kwiaty oczywiście ( są w tym sezonie na najmodniejszych sukienkach od Gucci i Gabbany i Dolcem aż po swojskie Reserved). No bo któż się nie oprze takiej oto wizji: powietrze drga atmosferą zabawy i letniego flirtu, drinki z limonką pod ręką, a wokół zniewalający zapach egzotycznych kwiatów. Hibiskusa i bugenwilli jak w perfumach Pleasures Ezotic, kwiatu bananowca jak w Pacific Paradise, w którym występuje jeszcze apetyczny sorbet kokosowy.



Ja osobiście jestem wręcz uzależnina od perfumów Calvin Klein Euphoria, Armani Mania oraz Lancome Hypnose, choć na lato wybieram bardziej egzotyczne zapachy tak jak na przykład Pacific Paradise Escady Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Claire



Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kędzierzyn-Koźle
PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 2:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja również najbardziej lubię zieloną herbatę Smile A oprócz tego perfumu używam jeszcze Hugo Bossa czerwonego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group