Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Penis staje, ale nie do końca :( jest za miękki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
-martynka-



Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 2:28 am    Temat postu: Penis staje, ale nie do końca :( jest za miękki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam problem z moim chłopakiem. Ma problemy z erekcją. Jego penis staje ale jest za miękki żeby uprawiać seks. Bardzo proszę wszystkich i pomoc! On wcześniej nie miał takich problemów. Miał już 2 partnerki i wszystko było normalnie a ze mną poprostu nie może tego robić Sad ja też miałam juz partnera więc chyba ze mną wszystko ok. Nie wiem co mam na to poradzić Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pinia



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 11:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozważając optymistyczną wersje:

- moze nie ma atmosfery, chlopak sie stresuje (nie jestescie sami w domu itp)
- moze ma jakies problemu w szole/ w pracy ( tu takze stres)
- moze za bardzo sie stara, moze chce jak najlepiej i to 'przejowanie' sie go stresuje...

moze, moze, moze.....

Po ile macie lat?! Porozmawiajcie o tym. Wyjedzcie gdzies by pobyc we dwoje w stanie odpezenia i wszystko bedzie dobrze.

powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
-martynka-



Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 9:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oboje mamy po 19 lat. Chodzimy razem do klasy więc problemów raczej w szkole nie w domu też nie. Zawsze jesteśmy sami w domu. Sama już nie wiem teraz przed maturą to troche trudno nagle wyjechać :/ Rozmawiamy o tym ale on sam mowi ze nie ma pojęcia od czego to i ze wczensiej wszytsko było normalnie i ze mna to tlyko tak sie zdziwił bo nigdy tak nie miał. Ja chcem być z nim nie potrzebuje tego az tak bardzo ale wiem ze jemu jest z tym zle i bardzo sie stara.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Mar 26, 2007 12:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miałam znajomego który miał taki problem z partnerką w której się zakochał. Był z tym u seksuologa, który z nim normalnie porozmawiał i od tamtej pory "staje mu" nawet przy przytuleniu Smile Jego problem polegał na tym, że ze względu na to, że oboje mieli wcześniej partnerów w łóżku, bał się że wypadnie gorzej niż poprzenicy...
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group