Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

penis jakby pogryziony - zdjęcie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kumorek



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 02, 2011 8:58 pm    Temat postu: penis jakby pogryziony - zdjęcie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej.
Mam problem Rolling Eyes
24 godziny po stosunku z nowo poznaną kobietą na moim penisie-na pojawiły się jakby ukąszenia komara tzn takie krosty. Występują one tylko na zewnętrznej części penisa.Czy wiecie co to jest ?Dodam że dzis-3 dzien od stosunku lekko pobolewają mnie nasieniowody. Dołączam zdjęcie.
http://tinypic.com/r/whyzac/7
Aaa i jeszcze dziewczyna z którą miałem stosunek także skarży się na podobne objawy.


Ostatnio zmieniony przez kumorek dnia Sro Paź 05, 2011 6:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 9:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

choroba weneryczna?
skoro partnerka też uskarża się na podobne objawy idźcie do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kumorek



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 05, 2011 6:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosia85 napisał:
choroba weneryczna?
skoro partnerka też uskarża się na podobne objawy idźcie do lekarza.

Czy to sarkazm czy nie zrozumienie ?
Ja się pytam konkretnie co na podstawie tego zdjęcia można wyczytać, na co to wygląda oprócz choroby wenerycznej bo to juz wiemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Paź 07, 2011 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A my jesteśmy na Forum po to by pomóc, a nie postawić diagnozę i wyleczyć. To jest choroba weneryczna i udaj się z tym do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Paź 14, 2011 8:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kumorek
to nie był sarkazm ani niezrozumienie..
pytałeś co to jest to powiedziałam, że wygląda na chorobę weneryczną.
co więcej mogę napisać oprócz tego żebyście udali się do lekarza?
nie jestem lekarzem. ani tym bardziej wróżką która czyta z ekranu komputera i ze zdjęcia.
pytasz- dostajesz odpowiedź. więc o co się rzucasz?
może jeszcze czekasz na badania przez internet i wirtualną receptę na wirtualne leki? Neutral Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group