Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

penetracja z prezerwatywą a potem bez

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasiulkaaaa
Gość









PostWysłany: Pią Sty 27, 2006 12:09 pm    Temat postu: penetracja z prezerwatywą a potem bez Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze sie powtarza ten temat, jak tak to przepraszam ale wystarczy mi odpowiedz tak lub nie. Podczas pieszczot chlopak wszedl we mnie na dosslownie 4 sek bez prezerwatywy. Reka wyczulam ze moky nie byl. Jednak wczesniej kochalismy sie z prezerwatywa i wytarl sie papierem. Czy jest jakas mozliwosc ze cos sie stanie?
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Pią Sty 27, 2006 12:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę,że nie powinnaś sie martwić.Zależy ile czasu upłynęło od stosunku w prezerwatywie do kontaktu bez kondoma.Po prostu jeśli były to np.minuta czy 2 minuty, to część spermy,która wcale nie musiała pozostać w cewce moczowej partnera mogła sie przedostać do pochwy.Szanse na ciążę w tym przypadku są jednak nikłe,a w zasadzie żadne.Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dinobar



Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 8:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochałem sie z dziewczyną w prezerwatywie i doszło do wytrysku. Około 4 godziny później wszedłem w nią bez prezerwatywy ale do wytrysku nie doszło. Jakie jest ryzyko zajścia w ciążę gdyby miała dni płodne?
Dzięki za odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group