Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

pełny pęcherz w trakcie stosunku...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
odaliska
Gość









PostWysłany: Sro Lut 15, 2006 1:53 pm    Temat postu: pełny pęcherz w trakcie stosunku... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam spory problem... zawsze po orgazmie albo pewnego rodzaju "wyladowaniu sie" w trakcie stosunku lub masturbacji zaczyna od razu bardzo chciec mi sie sikac. jesli zdarza sie to w trakcie stosunku to bardzo czesto przed moim partnerem i wtedy w zasadzie bol pecherza uniemozliwia mi dalsze wspolzycie, chociaz stymulacja pochwy w zasadzie jest nadal przyjemna. czy ktos moze to wyjasnic albo pomoc? to dla mnie duzy problem, bo zawsze jak dochodzi do stosunku to sie tym stresuje i moj partner rzadko ma okazje skonczyc przede mna... dodam, ze potem i normalnie nie mam zadnych problemow z oddawaniem moczu i staram sie pilnowac, zeby miec pusty pecherz przed zblizeniem. moze byc nawet absolutnie pusty a i tak mam potem wrazenie, ze jest pelny i bolesny, w toalecie oddaje wtedy przecietna ilosc moczu (nie bardzo duzo i nie bardzo malo).
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Lut 15, 2006 2:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kanaliki krwionośne sie rozszerzją, powodując uczucie parcia na pęcherz. Krwe szybiciej i więcej przeplywa podczas podniecenia przez ciało jamiste (łechteczke/penisa). Organizm też zużywa dużo energi a podczas wytwarzania enegi pracuje cały organizm przetwarzając i chcąc szybko wydalić niepotrzebne i szkodliwe substancje - pod postacią moczu.

Zjawisko powszechne i nie groźne, chodz racja czasem dokuczliwe Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group