Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pekniety napletek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KUBA22



Dołączył: 10 Maj 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 10, 2006 1:50 pm    Temat postu: Pekniety napletek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam bardzo powazny problem, ostatniej nocy pek mi napletek, tzn mialem stulejke ale nie poszedlem z tym do lekarza i dzisiaj w nocy strzelila mi, teraz nie wiem czy to sie samo zagoi czy musi cos jeszcze przy tym lekarz poprawic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Czw Maj 11, 2006 4:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na Twoim miejscu poszłabym do lekarza.Warto,żeby zobaczył czy wszystko w porządku Very Happy Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwia



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 84

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 12, 2006 4:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powinieneś iść jak najszybciej do lekarza żeby nie wdało sie jakieś zakarzenie, wirusy lub bakterie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
penek
Gość









PostWysłany: Czw Maj 18, 2006 7:56 pm    Temat postu: marszczybober Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A oto moja historyjka Very Happy
Bawilem się penisem (tzn. wiadomo o co chodzi) i w pewnym momecie za mocno sie nim zabawilem Very Happy!
Poczułem ból taki, ze z mnei zgielo i odebrało oddech !;D
Ledwo wytrzymalem z krzykiem, a byłem u ciotki w kiblu xD
obyło się bez krwi Razz ale w miejscu gdzie napletek przystawał do "czapy" a było to na około całej zołądzi był biały pas ....
początkowo bolało jak skurczesyn pierwszego dnia powstrzymałem się z oddaniem moczu ... bo bardziej to przypominało walke z wiatrakami .. doslownie sikalem pzez 30 min i wysikalem ok 30 kropel przyczym pzy kazdej bolało to tak jakby ktos siarką potraktował mują cewkę moczową..
2 dzien tez był że tak powiem zmarnowany Very Happy bo mielismy akurat wycieczkę nad jezioro ...
Nieość że "ijszłem" jak bym miał ze 4 kilo świeżego kloca w majtkach, to gdy weszłem do jeziora poczułem jakby ktoś mi dmuchną żarem w majtki Very Happy
Oczywiście wytlumaczylem się ciotce że udeżyłem sie o barierki Very Happy
nie sikałem juz 4 dni ... niestety pęcheż nie sługa, gdy już byłem blady i miałem gorączkę, pomyslałem " a ty mały Hu*** najwyżej cie urzne jak mnie bedzies ztak bolał " poszłem do kibla i co ? i mocz leciał bez bólu (kilka h wczesniej wziełem tabletkę pzeciwbólową i pzeciwinfekcyjną ) . Penis wyglądał normalnie. Razz
Morał:
Nie tarmoś benka na wakacjach u ciotki Very Happy

Odpowiedz na pytanie: mozesz pujsc do lekaża ale jesli nie chcesz wez cos pzeciwbulowego staraj sie sikać z nasunietym napletkiem I troszke przytrzymywać tak zeby mocz sie zbierał pod nim... Jest to lekko bolesne ale mocz ma własciwosci bakteriobujcze! A penis goi się szybko Very Happy 2 dni i wruci do sprawnosci:D
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group