Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pęknięte żebro?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alien12



Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wuwua
PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 8:57 pm    Temat postu: Pęknięte żebro? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Piszę w bardzo dla mnie ważnej sprawie. Mianowicie wczoraj przydarzył mi sie wypadek.Oparłam się stojąc w wannie z wodą o wieszak i ten się zerwał,a ja sie poślizgnęłam. Uderzyłam lewym bokiem o brzeg wanny. Przez chwile ciężko mi było złapać oddech i w ogóle wstać,zastanawia się czy coś złego mogło stać się z moim żebrem i czy przypadkiem mogło to mieć wpływ na jakiś obrzęk piersi...Niepokoi mnie to ponieważ ciągle boli. Co zrobić odwiedzić internistę? Smarować maściami na stłuczenia? Pomocy!!Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 9:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli podczas oddychania boli klatka, podczs ruchów takich ka zginanie ciała w dół i na boki to możesz mieć cos nie tak z żebrem. Złamanie żebra strasznie boli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alien12



Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wuwua
PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 9:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zatem to chyba wykluczam,nie boli aż tak strasznie. A możliwy jest jakiś guzek czy coś...? Najbardziej o to stracham ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 9:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie koniecznie bardzo boli, ja np. przypadkowo sie dowiedzialam ze mam zlamane 2 zebra Very Happy Powaznie, poszlam do lekarza w calkiem innej sprawie a kobieta mi mowi ze mam chyba 2 zebra zlamane i naprawde mialam Rolling Eyes
Najlepiej udaj sie zajpierw po lekarza pierwszego kontaktu, on Cie przebada i ewentualnie (a raczej jak zobaczy cos niepokojacego napewno) skieruje na przeswietlenie. A wtedy to juz bedzie wszystko jasne.


Ostatnio zmieniony przez exullt dnia Wto Gru 04, 2007 9:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alien12



Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wuwua
PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 9:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mogę zapytać czym było to spowodowane?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 9:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jasne.
Jezdze konno. I nie chcacy moj konik przygniutl mnie troche do sciany.
Naprawde nic nie czulam, zadnego bolu, obrzeku, totalnie nic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alien12



Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wuwua
PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 9:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakby to powiedzieć chyba jednak wybiorę się do lekarza ;D wole dmuchac na zimne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 9:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I dobrze robisz Smile Ja jak tak sobie pomysle to nie wiem czy wogole bym sie dowiedziala ze mam to zebro zlamane jakby nie ta w sumie przypadkowa wizyta Wink
Np. Moj kolega poszedl ostatnio na jakies przeswietlenie i lekarz mowi do niego "moze mi Pan powiedziec jak dawno mial pan zlamane te zebra??" No i moj znajomy totalny szok Shocked Bo tez podobnie do mnie byl tego nie swiadomy.
Nie mowie oczywiscie ze tak jest zawsze(ze nie boli) poprostu tak bylo w moim przypadku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alien12



Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wuwua
PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 9:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hm posłucham rady ;p Jutro idę do lekarza ;p Dzięki za odpowiedź Wink Liczę,że wszystko jest ok...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group