Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pęknięta prezerwatywa - zbiorczy - part.2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Pią Lut 24, 2012 1:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krzysiek6131 spokojnie w tym wypadku napewno wszystko dobrze się skończy, w końcu była prezerwatywa, wprawdzie lekko uszkodzona ale wytrysku nie było, wątpie żeby w tej sytuacji była potrzebna tabletka, w końcu to nie cukierek i zażycie należy również przemyśleć w zależności od wysokości ryzyka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
majorka



Dołączył: 25 Lut 2012
Posty: 43

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sierakowice
PostWysłany: Sob Lut 25, 2012 8:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

HEj. ja tak oto wlasnie w ciąże zaszlam, ale nie poszlam po tabletke "po" nie mialam sumienia. tylko ze trafilam na dziurke akurat w srodku cyklu.
dobrze ze twoja dziewczyna jest po okresie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lut 26, 2012 1:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale tabletka po nie jest tabletka poronna, w zadnym wypadku.
zrobilas tak jak uwazalas za stosowne Smile
teraz pewnie nie wyobrazasz sobie zycia bez dziecka Smile
chyba ze jest jeszcze w drodze Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Origamii



Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 26, 2012 8:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokładnie to jest świadoma decyzja, po prostu są osoby, które nie wyobrazaja sobie mieć teraz dziecko a są takie dla których to nie jest "koniec świata" . Tabletka 72po jest ratunkiem dla tych którzy nie są gotowi na wpadke Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
poompom



Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 12:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przez ułamek sekundy też miałam ten "zabójczy" dylemat, jednak wystarczyła mi opinia WHO, które wyraźnie mówi o tym, że nie ma to nic wspólnego z tabletką poronną
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sro Lut 29, 2012 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, w wielu miejscach spotykam się z przekonaniem że tabletka "po" jest tabletką "poronną" a tak oczywiście nie jest, to jest poprostu "koństka" dawka tabletki antykoncepcyjnej, i z sumieniem tu nie ma nic wspólnego raczej ze zdrowiem. Natomiast jeśli doszło do "awarii" w czasie współżycia (doszło do wytrysku, i nasienie dostało się do pochwy) wtedy należy rozważyć jej wzięcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aleex91



Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 12:16 pm    Temat postu: Pęknięcie prezerwatywy. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam pytanie do doświadczonych osób.
Wczoraj kochałem się z dziewczyną, gdy doszedłem i nasienie zostawiłem w prezerwatywie zmieniłem ją na następną i kochaliśmy się dalej. Jednak ta na nasze nieszczęście pękła. Jaka jest możliwość że na penisie została jakaś część nasienia i czy mogło dojść do zapłodnienia? Dodam że był to pierwszy dzień po okresie czyli niepłodny.
Proszę o odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 12:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zalezy jak dlugie ma cykle, czy sa regularne.
jesli nie umyłes sie i nie oddałes moczu to sa duze szanse ze czesc nasienia została, i gdyby pojawil sie sluz płodny to spokojnie mogłyby doczekac do owulacji i ciaza gotowa.
w takich wypadkach - jesli nie jestes pewny - stosuje sie tabletke "po".
macie jeszcze czas ja uzyc, pytanie czy jest taka koniecznosc?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aleex91



Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 1:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ma regularne i zazwyczaj pierwszy tydzień miesiąca ma okres.Trwa u niej do 6 dni. To działo się szybko więc nie skorzystałem z kąpieli. Musze się poprawić bo był to 3 dzień po okresie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 5:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aleex91 jak długie ma cykle, a nie ile trwa krwawienie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 10 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group